* *

پيام تسليت معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي کشوردر پي شهادت دکتر محسن فخري‌‌زاده

يك بار ديگر دشمنان شرور ملت ايران و تروريست‌هاي وابسته به استكبار جهاني و رژيم پليد صهيونيستي، در اقدامي كور و غير انساني، دكتر محسن فخري‌زاده، رئيس سازمان پژوهش و نوآوري وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح را به شهادت رساندند.

اين ترور، گوشه‌اي از نقشه‌هاي دشمنان مردم ايران در جلوگيري از پيشرفت و اقتدار ايران اسلامي را برملا ساخت و بار ديگر ثابت كرد كه دشمنان ملت ايران در مسير ضربه‌زدن به كشور عزيزمان و ممانعت از پيشرفت آن از هيچ تلاشي فروگذار نمي‌كنند. 

آنچه مسلم است، تحركات ناجوانمردانه و اقدامات تروريستي از اين دست، هيچ خللي در اراده راسخ و ايستادگي ملت بزرگ ايران وارد نخواهد كرد و قطار حركت كشور به سمت پيشرفت و فتح قله‌هاي افتخار علمي متوقف نخواهد شد و دانشمندان فعال در عرصه علم و دانش همچون شهيد فخري‌زاده‌ها نخواهند گذاشت پرچم توسعه علم و فناوري در كشور بر زمين بماند و اين پرچم را بر قله‌هاي افتخار ملت سر بلند ايران نصب خواهند كرد.

اينجانب، شهادت دكتر محسن فخري‌زاده را به ملت سرافراز ايران، همسنگران ايشان در وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح و خانواده گرانقدر آن شهيد تسليت عرض مي‌نمايم و از خداوند متعال براي روح بلند ايشان آمرزش و علو درجات و براي خانواده و ساير بازماندگان شهيد صبر و بردباري مسئلت دارم.

 

جمشيد انصاري

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار