* *

بازديد از نمايشگاه عصر اميد و انعقاد تفاهم نامه همکاري مشترک بين مرکز آموزش مديريت دولتي و دانشگاه آزاد اسلامي

به گزارش روابط عمومي مرکز: تفاهم‌نامه همکاري مشترک بين مرکز آموزش مديريت دولتي و دانشگاه آزاد اسلامي به منظور همکاري، توسعه و بهره‌مندي از توانايي‌هاي مهارتي طرفين و ترويج فناوري‌هاي نوين آموزشي، منعقد شد.
دکتر سهرابي رئيس مرکز آموزش مديريت دولتي در اين نشست بيان داشتند مرکز آموزش مديريت دولتي با بيش از نيم قرن تجربه در حوزه آموزش و ارزيابي مديران و کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي، اصل بهبود مستمر را سر لوحه فعاليت‌هاي خود قرار داده است. 
وي بيان داشت: عصر حاضر که سرعت انتشار اطلاعات و ارتباطات در آن گسترش چشم‌گيري يافته است، مستلزم ايجاد و تغيير و تحول در شيوه‌ها و روش‌هاي انجام کارها مي‌باشد. در اين تغيير و تحول نقش سرمايه انساني به عنوان رکن اصلي حائز اهميت است. براي دستيابي به عدالت، رضايت و بهره وري نيازمند نيروي انساني کارآمد، خلاق و نوآور مي‌باشيم که شيوه‌ها و روش‌هاي جديد و کارآمدي را ارائه دهند. بنابراين آموزش و توسعه شايستگي کارکنان و مديران در سازمان‌ها جزء اولويت‌هاي اول براي ايجاد تحول است. ايشان اظهار داشتند با توجه به سابقه کاري دو مجموعه دانشگاه و مرکز در اين حوزه، تبادل تجارب و استفاده از ظرفيت‌هاي طرفين در چارچوب اين تفاهم‌نامه ميسر مي‌گردد. 
دکتر داريوش جاويد معاون توسعه و مديريت منابع دانشگاه آزاد اسلامي نيز در ابتداي اين نشست، ابراز داشتند: «دانشگاه آزاد اسلامي بزرگترين سيستم يکپارچه آموزشي کشور است که در اقصي نقاط کشور پراکنده است.» وي افزود: «دانشگاه آزاد اسلامي داراي امکانات، تجهيزات، کارگاه ها، آزمايشگاه‌ها و به طوري کلي زيرساخت‌هاي عظيمي است که در اختيار رشد و توسعه کشور است که مي‌تواند در قالب اين تفاهم‌نامه به طور مشترک مورد بهره برداري قرار گيرد.»
گفتني است که اين تفاهم‌نامه همکاري با هدف تعامل علمي و تبادل ظرفيت‌هاي آموزشي موجود به منظور همکاري، توسعه و بهره‌ مندي از توانايي‌هاي مهارتي طرفين و ترويج فناوري‌هاي نوين آموزشي در حوزه‌هاي آموزش‌هاي الکترونيکي، برخط يا حضوري منعقد شده است.

در خاتمه رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی و هیات همراه از نمایشگاه عصر امید بازدید به عمل آوردند.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار