* *

تقدير رياست مرکز آموزش مديريت دولتي از کارکنان جانباز

​به گزارش روابط عمومي مرکز: صبح روز دوشنبه 16 اسفندماه 1400، مصادف با ميلاد حضرت عباس (ع) و روز جانباز، رياست مرکز آموزش مديريت دولتي از کارکنان جانباز مرکز تقدير نمود. 
در اين مراسم، دکتر سهرابي ضمن تبريک اعياد شعبانيه به ويژه ولادت با سعادت حضرت امام حسين (ع) و حضرت ابالفضل العباس (ع) اظهار داشت: «امروز افتخار داريم در روز جانباز در خدمت شما جانبازان و جان برکفان باشيم و اين مهم بر ماست که قدردان همۀ جانبازان و ايثارگران کشور عزيزمان باشيم. پيشتر گفته‌ام که شايسته است که شما جانبازان با ثبت تجارب و خاطرات خويش براي نسل آينده يادگاري ارزشمند را پديد آوريد تا ديگران درک کنند و قدر فداکاري‌ هاي شما را بدانند و البته روابط عمومي مرکز مي تواند در اين امر، ياريگر شما باشد.» وي افزود: «لحظه به لحظه اجر شما جانبازان با خداست؛ زيرا در اين راه، با خدا معامله کرده ايد.»
دکتر سهرابي با اشاره به تبديل وضعيت استخدامي کارکنانِ فرزندِ جانباز در مرکز بيان داشت: «همواره اين را گفته ام که نگاه ما به فرزندان جانباز بايد ويژه باشد؛ زيرا اين فرزندان در شرايطي خاص زندگي کرده و بزرگ شده اند؛ در حالي که از بسياري از امکانات که در اختيار ديگران است، محروم بوده اند. بنابراين، ما در مرکز با افتخار توانستيم به سرعت موضوع تبديل وضعيت استخدامي فرزندان جانبازان عزيز را پيش از ديگر دستگاههاي اجرايي کشور، اعمال و اجرايي کنيم. 
گفتني است در پايان اين مراسم از جانبازان ارجمند آقايان «حسين اميرحسيني، علي مصطفي روزبه، محمدحسن ثابت اقليدي و محبوب شيرزاد»، تقدير به عمل آمد.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار