* *

پيام تبريک رياست مرکز آموزش مديريت دولتي به مناسبت سالروز پيروزي انقلاب اسلامي
باسمه‌تعالي
«وَعَدَ اللَّهُ الَّذِينَ آمَنُوا مِنْکُمْ وَعَمِلُوا الصَّالِحَاتِ لَيَسْتَخْلِفَنَّهُمْ فِي الْأَرْضِ کَمَا اسْتَخْلَفَ الَّذِينَ مِنْ قَبْلِهِمْ وَلَيُمَکِّنَنَّ لَهُمْ دِينَهُمُ الَّذِي ارْتَضَيٰ لَهُمْ وَلَيُبَدِّلَنَّهُمْ مِنْ بَعْدِ خَوْفِهِمْ أَمْنًا» (نور: 55)
«خداوند به کساني که از شما ايمان آورده‌اند و اعمال صالح انجام داده‌اند وعده مي‌دهد که آنها را قطعاً خليفه روي زمين خواهد کرد. همان گونه که پيشينيان را خلافت روي زمين بخشيد و دين و آييني را که براي آن‌ها پسنديده، پابرجا و ريشه‌دار خواهد ساخت و خوف و ترس آنها را به امنيّت و آرامش مبدّل مي‌کند.»
اتفاق‌هاي بزرگ همواره ابعاد فراواني دارند و حتّي شايد در زمان وقوع‌شان به تمامه، قابل درک نباشند؛ بايد زمان بگذرد و امواج بزرگ به ساحل برسند تا عظمت خود را نشان بدهند و ۲۲ بهمن، از مصاديق رخداد‌هاي عظيم و ايام الله است. روزِ تجلّي وعدۀ الهي در مُهر خاتمت نهادن بر استکبار و استبداد است.
خداوند سبحان را شاکريم که اين توفيق به رهبري امام راحل(ره) و به دست ملّت شريف ايران  با ايثار و از خودگذشتگي، شجاعت و بصيرت صورت گرفت و منجر به تشکيل نظام اسلامي شد. نظامي که پس از گذشت ۴۳ سال از تشکيل آن، علي‌رغم تمام توطئه‌ها و تحريم‌ها، مانند نهالي روزبه‌روز تنومند‌تر و بالنده تر شده است و مصداق شجره طيبه‌اي است که «أصلُها ثابت وَ فَرعُها فِي السَماء» است.
بنابراين در اين برهه نيز تقويت روحيه دين باوري و تحقق مديريت جهادي و ايفاي سهم هر ايراني، از مسئولان تا مردم در پياده‌سازي بيانيه گام دوم انقلاب، از مهم‌ترين عوامل استمرار نظام اسلامي و تحقق اهدافي است که انقلاب اسلامي براي آن‌ها ايجاد شده است و بر همۀ ما فرض است که گام‌هايمان را در اين مسير خطير استوار نماييم. استقامت و‌ ايستادگي بر اين راه پاک، مايۀ تحقق ايران قوي و پيشرفت و تعالي متوازن کشور و از همه آن‌ها والاتر، شادي قلب حضرت ولي‌عصر (عج) خواهد گشت.
اينجانب به سهم خود، سالروز پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي را به کليه مديران و کارکنان  نظام اداري كشور بالاخص همكاران ارجمندم در مرکز آموزش مديريت دولتي تبريک و تهنيت عرض نموده و عزّت و سربلندي روزافزون آنان  را از درگاه ايزد منّان خواستارم.
 
دکتر سهرابي
رئيس مرکز آموزش مديريت دولتي

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار