* *

به مناسبت گراميداشت هفته بسيج:
ميثاق کارکنان و مديران مرکز آموزش مديريت دولتي با شهداي هسته اي

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: به مناسبت گراميداشت هفته بسيج و نيز سالگرد شهادت شهيد فخري زاده، صبح روز شنبه 6 آذرماه ۱۴۰۰ جمعي از کارکنان و مديران بسيجي مرکز آموزش مديريت دولتي به همراه رياست مرکز سرکار خانم دکتر شهلا سهرابي با حضور در حرم امامزاده صالح تجريش با شهداي هسته‌اي ميثاق کردند.
در اين برنامه که به همّت پايگاه بسيج امام رضا (ع) مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شده بود، خانم دکتر سهرابي با اهداي گل به شهداي هسته‌اي اداي احترام نمود؛ سپس سيدمحمد صادق رشيدي فرد فرمانده پايگاه بسيج امام رضا (ع) مرکز با گراميداشت ياد و خاطره شهيد فخري زاده و همه شهداي دفاع مقدس گفت: «بسيج شجره طيبه اي است که با نداي رهبر کبير انقلاب اسلامي، حضرت امام خميني (ره) پديد آمده است و امروزه شاهد آن هستيم که به برکت بسيج بسياري از اقدامات مهم در کشور به نتيجه رسيده است. نيرو و انديشۀ بسيجي همواره مي تواند رمز پيروزي باشد.»
در ادامه، آقاي رشيدي فرد حضور رياست مرکز را در جمع بسيجيان مرکز مبارک دانست و بيان داشت: «حضور سرکار خانم دکتر سهرابي در مراسم هفته بسيج و تجديد ميثاق با شهداي هسته اي همزمان با سالگرد شهادت شهيد فخري زاده باعث دلگرمي نيروهاي بسيجي و انقلابي مرکز گرديد. مسلماً پايگاه بسيج امام رضا (ع) پشتيبان سرکار عالي در اجراي اهداف و برنامه ها مختلف آموزشي و پژوهشي مرکز خواهد بود.»
اين برنامه معنوي با زيارت امامزاده صالح تجريش و قرائت فاتحه و اهداي گل به مقام شهداي هشت سال جنگ تحميلي به پايان رسيد.

 


First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار