* *

معرفي کتاب"رهيافتي بر آموزش کارکنان ارشد اداري" دراولين کافه کتاب حضوري مرکز در سال 1400

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: همزمان با هفته کتاب و کتابخواني و در ادامه برگزاري سلسله نشست‌هاي کافه کتاب، جلسه اي به منظور معرفي کتاب «رهيافتي بر آموزش کارکنان ارشد اداري» روز سه شنبه دوم آذرماه1400 با حضور مترجمان کتاب و جمعي از همکاران مرکز در سالن اجتماعات مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شد.
کتاب «رهيافتي بر آموزش کارکنان ارشد اداري» با ترجمه محمد ذاکري، حميدرضا خسروآبادي، محمد رحيميان و مريم حبيب ‌ا‌‌لهي از انتشارات مرکز آموزش مديريت دولتي  و به همّت دفتر تدوين و نشر منابع علمي و آموزشي معاونت پژوهشي مرکز به بازار عرضه شده است. آيين رونمايي اين کتاب که با استقبال خوب همکاران مرکز و همچنين علاقه ‌مندان حوزه نشر کتب مديريتي به صورت برخط (آنلاين) از طريق سامانه آموزش هاي الکترونيکي مرکز همراه بود، مطالبي پيرامون چگونگي ترجمه کتاب ارائه گرديد.
در ابتداي برنامه، دکتر خسروآبادي به عنوان يکي از مترجمان، انگيزه اصلي ترجمه اين کتاب را بيان نمود؛ وي در ادامه بيان داشت: «اين کتاب که بخش عمده آن از کتاب فرهنگ و مديريت به دبيري دکتر مونتگومري فن وارد و همکارانش و چاپ انتشارات پالگريومک ميلات برداشت و ترجمه شده است، شامل سه بخش اصلي است. ابتدا، پيشگفتار علمي حاوي تبيين چارچوب نظري فصل‌ها ارائه شده و در ادامه، مدل 9 کشور از 9 جغرافياي اداري متفاوت معرفي شده است. فصل پاياني کتاب نيز به جمع بندي و تطبيق کشورها و ارائه درس‌آموخته‌ها براي نظام اداري ايران اختصاص دارد.»
دکتر خسروآبادي و ذاکري سپس مباحثي از فصول مختلف کتاب را به بحث و گفتگو گذاشتند. در پايان اين نشست، مترجمان اين اثر به سؤالات شرکت کنندگان پاسخ دادند. برنامه کافه کتاب با امضاي حضار بر لوح آيين رونمايي کتاب به پايان رسيد.
گفتني است علاقه مندان مي توانند جهت تهيه اين کتاب به سامانه فروش الکترونيکي (bookstore.smtc.ac.ir) و يا فروشگاه کتاب مرکز آموزش مديريت دولتي مراجعه نمايند.

 


First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار