* *

مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار مي نمايد
نشست تخصصي «موانع و راه کارهاي سيستم مديريت زنجيره تأمين»

با علم به گستره ي رقابت هاي سازماني در مسير بقاء و ارزش آفريني اقتصادي، سازمان ها بيش از هر زمان ديگري درگير اصول، تکنيک ها، چرخه دانشي، انعطاف پذيري و بهره وري روزافزون قرارگرفته اند. در اين مسير، بهره گيري از  سيستم مديريت زنجيره ي تامين در راستاي تحقق مزيت رقابتي، اصل بسيار مهمي است که توجه بدان، زمينه ساز تعميق توان رقابتي و بهبود رويه هاي انجام امور سازماني خواهد شد. 
از اين رو مرکز آموزش مديريت دولتي، همسو با مسئوليت علمي و اهميت موضوع در نظر دارد، چهارمين نشست تخصصي پيرامون شعار سال که از سوي مقام معظم رهبري با عنوان «سال توليد؛ پشتيباني ها، مانع زدايي ها» نام‌گذاري شده است، را در سال 1400 با عنوان «موانع و راه کارهاي سيستم مديريت زنجيره تأمين» با سخنراني جناب آقاي دکتر محمدصادق مفتح، قائم مقام محترم وزير صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگاني با هدف توسعه بينش کارکنان و مديران دستگاه هاي اجرايي، در روز چهارشنبه مورخ 1400/09/10 از ساعت 09:۰۰ الي 11:00  به صورت بر خط (آنلاين) برگزار نمايد.
علاقمندان می توانند بمنظور ثبت‌نام رايگان و اعلام حضور در نشست مذکور به نشاني: https://lms.smtc.ac.ir مراجعه و يا در صورت لزوم براي دريافت هرگونه اطلاعات مورد نياز با تلفن هاي  42501521 و42501234 تماس حاصل نمايند.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار