* *

انتصاب حسين عرب‌اسدي به عنوان معاون سرمايۀ انساني سازمان اداري و استخدامي کشور
معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي کشور طي حکمي دکتر حسين عرب‌اسدي را به عنوان «معاون سرمايه انساني» منصوب کرد.
به گزارش روابط‌‌ عمومي سازمان اداري و استخدامي، دکتر لطيفي در اين حکم شفافيت و عدالت در نظام جذب و استخدام و پرداخت کارکنان دستگاه‌هاي اجرايي، تقويت داده‌ها و آمار، ارتقا و يکپارچه‌سازي سامانه‌هاي اطلاعاتي کارکنان و روزآمدسازي و اثربخش‌کردن نظام آموزش کارکنان را خواستار شده است.
معاون رئيس‌جمهوري و رئيس سازمان اداري و استخدامي در اين حکم بر توجه کامل به اصول دولت مردمي همچون «عدالت‌محوري»، «روحيۀ انقلابي»، «مردم‌داري»، «پاکدستي»، «فسادستيزي» و «قانون‌مداري» در راستاي تحقق آرمان‌هاي نظام اسلامي، به‌ويژه بيانيه گام دوم انقلاب تأکيد کرده است.
گفتني است عرب‌اسدي متولد ۱۳۵۸ و داراي مدرک دکتري مديريت دولتي با گرايش منابع انساني بوده و در دو پايان‌نامه کارشناسي ارشد و رسالۀ دکتري خود در موضوع نظام جبران خدمات کارکنان و طراحي و تبيين الگوي مديريت علوي براي تربيت مديران ارشد نظام جمهوري اسلامي ايران مطالعه و طراحي داشته است.
فعاليت در سطح کارشناسي سازمان اداري و استخدامي در دهۀ ۸۰ و عضويت در کارگروه تدوين لايحه مديريت خدمات کشوري از جمله سوابق ايشان است.
مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان تهران، مديريت علمي در مراکز مطالعاتي، پژوهشي و دانشگاهي و عضويت در هيئت مديرۀ نهادهاي مالي بخشي از سوابق اجرايي حسين عرب‌اسدي است .
وي پيش از اين انتصاب، جانشين مرکز نظارت و ارزيابي راهبردي دبيرخانۀ مجمع تشخيص مصلحت نظام بود‌ه است.
از جمله سوابق علمي و پژوهشي وي مي‌توان به تأليف کتاب‌هايي چون «الگوي نوين طراحي مدل شايستگي»، «سير تربيتي آدم تشکيلاتي»، «نظريه و نقشه راه دولت اسلامي» و تدريس دروس مختلف در حوزۀ منابع انساني و برنامه‌ريزي راهبردي اشاره کرد.
 

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار