* *

انعکاس خبر جشنواره نمايشنامه ‌نويسي «مدير شايسته» در رسانه ها و خبرگزاري ها
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: خبر برگزاري جشنواره نمايشنامه‌نويسي «مدير شايسته» که به مناسبت هفته دولت، در هشت محور برگزار مي‌شود؛ در رسانه ها و خبرگزاريهايي همچون: فارس، تسنيم، جمهوري اسلامي (ايرنا)، جوان آنلاين، پرسون و ... انعکاس يافته است. اين جشنواره ملي به مناسبت گراميداشت شهادت دو دولتمرد بزرگ و شايسته انقلاب اسلامي و آغاز هفته دولت و به همت مرکز آموزش مديريت دولتي و همکاري سازمان مديريت صنعتي برگزار مي‌شود.
اولين جشنوارۀ ملي نمايشنامه‌نويسي «مدير شايسته» با هدف ارتقا و بسط آگاهي و بينش سرمايۀ انساني نظام اداري کشور از شايستگي‌هاي عمومي مديران حرفه‌اي برگزار مي‌شود؛ در اين راستا مرکز آموزش مديريت دولتي با درک ظرفيت و تأثير زبان هنر در شناخت مقولات مختلف نظام اداري در تلاش است با بهره‌گيري از نفوذ و تأثيرگذاري زبان هنر و تعامل و تلفيق آن با تجارب زيسته و ايده‌هاي هنريِ آميخته با رويکرد منتقدانه و دغدغه‌مند نيروهاي انساني در حوزۀ شايستگي‌هاي عمومي مديران، به خلق دانش و مجموعه‌اي ارزشمند در اين حوزه دست يابد.
اين جشنواره در ۸ محور: مديريت تعارض، زبان بدن، کار تيمي، انعطاف‌پذيري، هوش هيجاني، پاسخگويي، شنود مؤثر و ارتباط خلاق و اثربخش برگزار مي‌شود و علاقمندان مي‌توانند حداکثر با سه محور متفاوت در قالب سه نمايشنامه در جشنواره شرکت کنند. مهلت ثبت نام و ارسال آثار از تاريخ 3 شهريورماه آغاز و تا 2 مهرماه ۱۴۰۰ ادامه خواهد داشت. همچنين به ۳ نمايشنامۀ برگزيده لوح تقدير و جوايز نقدي اهدا خواهد شد.
گفتني است علاقه ‌مندان براي کسب اطلاعات تکميلي به فايل فراخوان جشنواره و نيز به درگاه https://lms.smtc.ac.ir/ مراجعه کنند.
  

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار