* *

اولين جشنواره ملي نمايشنامه ‌نويسي «مدير شايسته» برگزار مي‌شود
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: به مناسبت گراميداشت شهادت دو دولتمرد بزرگ و شايسته انقلاب اسلامي و آغاز هفته دولت، اولين جشنواره ملي نمايشنامه‌ نويسي «مدير شايسته»، به همت مرکز آموزش مديريت دولتي و همکاري سازمان مديريت صنعتي برگزار مي‌شود.
اولين جشنواره ملي نمايشنامه‌نويسي «مدير شايسته» با هدف ارتقا و بسط آگاهي و بينش سرمايه انساني نظام اداري کشور از شايستگي‌هاي عمومي مديران حرفه‌اي برگزار مي‌شود؛ در اين راستا مرکز آموزش مديريت دولتي با درک ظرفيت و تأثير زبان هنر در شناخت مقولات مختلف نظام اداري در تلاش است با بهره‌گيري از نفوذ و تأثيرگذاري زبان هنر و تعامل و تلفيق آن با تجارب زيسته و ايده‌هاي هنريِ آميخته با رويکرد منتقدانه و دغدغه‌مند نيروهاي انساني در حوزه شايستگي‌هاي عمومي مديران، به خلق دانش و مجموعه‌اي ارزشمند در اين حوزه دست يابد.
اين جشنواره در 8 محور: مديريت تعارض، زبان بدن، کار تيمي، انعطاف‌پذيري، هوش هيجاني، پاسخگويي، شنود مؤثر و ارتباط خلاق و اثربخش برگزار مي‌شود و علاقمندان مي‌توانند حداکثر با سه محور متفاوت در قالب سه نمايشنامه در جشنواره شرکت کنند. مهلت ثبت ‌نام و ارسال آثار از تاريخ 3 شهريورماه آغاز و تا 2 مهرماه 1400 ادامه خواهد داشت. همچنين به 3 نمايشنامه برگزيده لوح تقدير و جوايز نقدي اهدا خواهد شد.
جهت کسب اطلاعات تکميلي به فايل فراخوان جشنواره و نيز به سايت https://Lms.smtc.ac.ir مراجعه فرماييد.

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار