* *

مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار مي نمايد
نشست تخصصي «آثار کرونا ويروس بر سلامت روان، راهکارها و نگاه به آينده»

 بيماري هاي نو پديد و عدم قطعيت در چگونگي پايان آن، شرايط مقابله با آنها را نيز متفاوت نموده است. بيش از يک سال است که جهان درگير پاندمي کروناست، که علاوه بر خسارت هاي اقتصادي، اجتماعي و انساني، سلامت روح و روان افراد را نيز نشانه رفته است. طي اين مدت؛ اضطراب، افسردگي، دغدغه هاي ذهني، ترس و نگراني، نگرش هاي منفي،‌ تغيير عادات رفتار، تنش هاي خانوادگي و حتي سوگواري در تنهايي، موارد غير قابل انکاري هستند که نياز به مشاوره هاي روانشناسي و سلامتِ روان را بيشتر از پيش ضروري ساخته است. سلامت روان افراد جامعه يکي از عوامل تعيين کننده در نقش آفريني اجتماعي آنان است و تمرکز جدي بر آموزش و ارتقاء سلامت رواني يکي از ضروريات حوزه سلامت است.
با توجه به اهميت موضوع، اولين نشست از سلسله نشست هاي تخصصي پيرامون کرونا ويروس توسط مرکز آموزش مديريت دولتي در روز چهارشنبه مورخ 1400/02/29 از ساعت ۱۰:۰۰ الي ۱۲:۰۰ با عنوان «آثار کرونا ويروس بر سلامت روان، راهکارها و نگاه به آينده» به صورت بر خط (آنلاين) براي کليه مديران و کارکنان دولت برگزار مي گردد.
علاقمندان می توانند جهت ثبت نام (رايگان) و اعلام حضور در نشست از طريق نشاني tclms.smtc.ac.ir اقدام و جهت دريافت هرگونه اطلاعات مورد نياز، با شماره تلفن هاي ۴۲۵۰۱۲۳۴ و ۴۲۵۰۱۸۰۸ تماس حاصل نمايند.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار

۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰