* *

برگزاري بيش از 100 هزار نفر ساعت آموزش توسط مرکز آموزش و پژوهش استان سمنان

مدير مرکز آموزش و پژوهش‌هاي توسعه و آينده‌نگري سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان سمنان از برگزاري بيش از 100 هزار نفر ساعت آموزش از ابتداي سال‌جاري در نه ماهه سال امسال در اين مرکز خبر داد.
به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه‌ريزي استان سمنان، فاطمه ملک پور درجلسه آموزشي کارمندان دولت با اعلام اين خبر گفت:  با برگزاري 170 دوره آموزشي حضوري و غيرحضوري از ابتداي سال‌‌جاري تاکنون بيش از 8225  نفر از کارکنان و مديران دولتي و با 100071 نفر ساعت آموزش ديده‌اند.
وي افزود:«با شيوع بيماري کرونا در کشور بسيار نگران برگزاري کلاس‌هاي حضوري بوديم اما با تدبير انديشيده شده و راهکار برگزاري آنلاين کلاس‌ها توانستيم بيش از 10 درصد ميزان آموزش‌ها را در سال‌جاري افزايش دهيم و با اين شرايط به‌طور کامل وفاق ايجاد نماييم.»
ملک پور در ادامه به بيان اينکه بيش از 90 درصد آموزش‌ها در سال جاري غيرحضوري( آنلاين و آفلاين )  برگزار شده و تنها 10 درصد به صورت حضوري بوده در صورتي که در سال گذشته اين آمار 65 درصد حضوري و  35 درصد غير حضوري برگزار گرديد.  
ايشان در ادامه به تهيه و تدوين 4 فايل صوتي و نوشتاري بر اساس سر فصل مصوب در سال جاري  براي محتواي آموزشي برگزاري دوره هاي غير حضوري کارکنان دولت خبر داد.   


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار