* *

در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
چهارمين نشست از سلسله نشست هاي تخصصي حکمراني خوب

تحقق شاخص هاي حکمراني خوب در يک جامعه در سایه ایجاد و تأسیس ابزارها و روش های نوین خدماتی با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات امکان پذیر می­باشد. مرور تجربیات موفق داخلی و جهانی و استفاده صحیح از این ابزارها، می تواند چالش های برنامه های سنتی را به حداقل رسانده و با کمترین هزینه برنامه ریزان را در رسیدن به اهداف اجتماعی و سیاسی خود هدایت نماید.

با توجه به اهمیت موضوع «حکمرانی خوب» و استقبال فراگیران از سه نشست قبلی که متمرکز بر موضوعاتی همچون چرایی ناکامی در دستیابی به حکمرانی خوب، ارائه چارچوب انطباق تکرارشونده مسأله محور و مؤلفه­های حکمرانی مطلوب بود، چهارمین نشست از سلسله نشست­های تخصصی حکمرانی خوب به همت مرکز آموزش مدیریت دولتی در روز چهارشنبه مورخ 1399/7/23 از ساعت 10 الی 12 با عنوان « کاربرد داده در حکمرانی خوب با تمرکز بر شناسایی مخاطبان واقعی برنامه­ ها­ » به صورت برخط (آنلاین) برای کلیه مدیران و کارکنان دولت برگزار می­ گردد.

علاقمندان می توانند به منظور ثبت نام و اعلام حضور در نشست از طریق نشانی tclms.smtc.ac.ir اقدام و جهت دریافت هرگونه اطلاعات مورد نیاز، با شماره تلفن 42501234 تماس حاصل نمایند.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار