* *

برگزاري دور دوم کانون ارزيابي شايستگي هاي عمومي مديران حرفه اي در استان هرمزگان

دور دوم کانون ارزیابی شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای در سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان هرمزگان و در محل مرکز آموزش و پژوهش توسعه آینده نگری با حضور ارزیابان خبره از کانون ارزیابی مرکز آموزش مدیریت دولتی در مهرماه سال 1399 با شرکت 43 نفر از مدیران پایه و میانی از دستگاه های اجرایی مختلف صورت گرفت.

اعضای این کانون متشکل از ارزیابان حرفه ای در روزهای 7/8 و 9 مهر ماه سال جاری نسبت به ارزیابی مدیران حرفه ای استان در سطوح مدیران پایه و میانی پرداختند. ارزیاب شوندگان از سازمان ها و ادارات مختلف استان از جمله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره کل امور اقتصاد و دارایی، اداره کل تعاون روستایی، اداره کل ورزش و جوانان، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل انتقال خون، سازمان صنعت، معدن و تجارت، سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، اداره کل استاندارد، اداره کل منابع طبیعی در این کانون شرکت نمودند.

در این کانون ارزیابی مدیران حرفه ای با رعایت پروتکل های بهداشتی  در 3 روز پیاپی انجام گردید. تعداد مدیران مورد ارزیابی قرار گرفته مجموعا 43 نفر بودند که از این میان 11 نفر مدیر میانی و 32 نفر در سطح پایه مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

 


First First First First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار