* *

در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
نشست تخصصي ­رويکرد سازمان­ها در مواجهه با بيماريهاي نوظهور

سازمان­ها همواره در طول حیات خود با مشکلات مختلفی مواجه بوده­اند که جنس آنها همیشه از نوع مشکلات داخلی همچون نیروی انسانی، مالی و تشکیلات و ... نبوده، در برخی مواقع سازمان­ها متأثر از رخدادهای کلی ­تر اجتماعی از جمله بحران ناشی از بیماری­های همه گیر بوده اند که حیات سازمان­ها را در معرض خطر قرار داده است. یکی از نمونه ­های بی سابقه این نوع بحران شیوع بیماری کوئید 19 بوده است که با به تعطیلی کشیدن بخش اعظم فعالیت­های سازمانی، بحرانی جدی­ را رقم زده است.

در این راستا مرکز آموزش مدیریت دولتی، به منظور افزایش آگاهی مدیران و کارکنان سازمان­ها و کاهش صدمات ناشی از این بحران در نظام اداری کشور در­صدد بر­آمد تا  نشست تخصصی «­رویکرد سازمان­ها در مواجهه با بیماریهای نوظهور» را برای کلیه مدیران و کارکنان دولت برگزار نماید.

از علاقمندان دعوت می شود تا جهت پیش ثبت نام در این نشست که روز چهارشنبه مورخ 02/10/ 1399 از ساعت 10 الی 12 بصورت آنلاین و رایگان تشکیل می­شود، از طریق لینک زیر اقدام نموده و برای دریافت هرگونه اطلاعات مورد نیاز در این زمینه، با شماره تلفن­های 42501306 (نماینده فنی) ،42501522 و42501524 و42501875  تماس حاصل فرمایند.

ضمناً یادآور می­شود، به شرکت کنندگان محترم در این نشست گواهینامه آموزشی الکترونیکی رایگان اعطا می­گردد.

همچنین علاقمندان می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به صفحه اینستاگرام مرکز(lsmtc.ac.ir@) نیز به صورت زنده از نشست مذکور بهره مند شوند

 

 

ثبت نام

 

 

ثبت نام شرکت کنندگان وبینار

دریافت نرم افزارهای وبینار

نرم افزار پشتیبانی از راه دور

شرکت در جلسه وبینار(لینک روز نشست فعال خواهدشد)

 

 


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار