* *

برگزاري نشست تخصصي "کوچينگ (مربيگري) در سازمان"

با گسترش روزافزون کوچینگ (مربیگری) سازمانی به عنوان یکی از ابزارهای مدرن رشد و توسعه مهارت های منابع انسانی در راستای اهداف و استراتژی های سازمان ها و شرکت های پیشرو، استقاده از این ابزار، بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. آمارها نشان دهنده مزیت قابل توجه کوچینگ (مربیگری)، نسبت به آموزش های سنتی در ارتقای شایستگی های منابع انسانی است، بدون کوچینگ (مربیگری)، آموزش اغلب کارایی خود را به‌ سرعت از دست می‌دهد و اغلب به تغییرات پایدار رفتاری نمی‌رسد. درحالی‌ که آموزش یک رویداد است، کوچینگ (مربیگری) در سازمان یک فرآیند است برای اطمینان از اینکه رفتار آموخته می‌شود.

لذا نظر به ضرورت و اهمیت توسعه مفهوم  کوچینگ (مربیگری) سازمانی درسازمان های اجرایی کشور، نشست تخصصی "کوچینگ (مربیگری) در سازمان" با هدف توانمندسازی و ارتقاء دانش و مهارت‌های تخصصی و حرفه­ای مدیران و کارشناسان مدیریت های منابع انسانی و آموزش دستگاه های اجرایی، روز چهارشنبه مورخ 98/10/18 از ساعت 8/30 الی 12/30 در سالن اجتماعات این مرکز به نشانی تهران، خیابان کریم­خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 برگزار خواهد شد. 

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر؛ شماره تلفن­های 42501522، 42501552 و 42501557 آماده پاسخگویی است. ضمناً امکان بهره­مندی از این نشست تخصصی برای مدیران استانی از طریق وبینار فراهم شده است. لذا استان­هایی که داوطلب شرکت در این برنامه هستند، حداکثر تا ظهر روز سه شنبه مورخ 1398/10/17 نماینده فنی خود را برای هماهنگی­های لازم از طریق شماره تلفن 42501306 به مدیریت فناوری اطلاعات و ارتباطات مرکز معرفی نمایند. درضمن حضور در نشست مذکور رایگان و در صورت تقاضا، گواهینامه حضور در دوره صادر می شود.

ثبت نام شرکت کنندگان وبینار
دریافت نرم افزارهای وبینار
نرم افزار پشتیبانی از راه دور
شرکت در جلسه وبینار
 

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار