* *

پيام رهبر انقلاب اسلامي در پي شهادت سردار بزرگ و پرافتخار حاج قاسم سليماني و همراهان او: انتقام سخت در انتظار جنايتکاران حادثه ديشب خواهد بود

رهبر معظم انقلاب اسلامي در پيام مهمي شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سليماني و همراهان ايشان بويژه مجاهد بزرگ ابومهدي المهندس را تبريك و تسليت گفتند و با تأكيد بر اينكه انتقام سختي در انتظار جنايتكاران حادثه ديشب خواهد بود، خاطرنشان كردند: خط جهاد و مقاومت با انگيزه مضاعف ادامه خواهد يافت،‌همه دلبستگان مقاومت خونخواه شهيد سليماني هستند و ادامه مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي كام قاتلان و جنايتكاران را تلخ تر خواهد كرد.

متن پيام حضرت آيت الله خامنه‌اي به اين شرح است:

 

 

بسم الله الرحمن الرحيم

ملت عزيز ايران!

سردار بزرگ و پرافتخار اسلام آسماني شد. ديشب ارواح طيبه شهيدان، روح مطهر قاسم سليماني را در آغوش گرفتند. سالها مجاهدت مخلصانه و شجاعانه در ميدانهاي مبارزه با شياطين و اشرار عالم، و سالها آرزوي شهادت در راه خدا، سرانجام سليماني عزيز را به اين مقام والا رسانيد و خون پاك او به دست شقي‌ترين آحاد بشر بر زمين ريخت. اين شهادت بزرگ را به پيشگاه حضرت بقيةالله ارواحنا فداه و به روح مطهر خود او تبريك و به ملت ايران تسليت عرض ميكنم. او نمونه‌ي برجسته‌اي از تربيت‌شدگان اسلام و مكتب امام خميني بود، او همه‌ي عمر خود را به جهاد در راه خدا گذرانيد. شهادت پاداش تلاش بي‌وقفه‌ي او در همه‌ي اين ساليان بود.با رفتن او به حول و قوه‌ي الهي كار او و راه او متوقف و بسته نخواهد شد ولي انتقام سختي در انتظار جنايتكاراني است كه دست پليد خود را به خون او و ديگر شهداي حادثه‌ي ديشب آلودند. شهيد سليماني چهره‌ي بين‌المللي مقاومت است و همه‌ي دلبستگان مقاومت خونخواه اويند. همه‌ي دوستان -و نيز همه‌ي دشمنان- بدانند خط جهاد و مقاومت با انگيزه‌ي مضاعف ادامه خواهد يافت و پيروزي قطعي در انتظار مجاهدان اين راه مبارك است. فقدان سردار فداكار و عزيز ما تلخ است ولي ادامه مبارزه و دست يافتن به پيروزي نهايي كام قاتلان و جنايتكاران را تلخ‌تر خواهد كرد.

ملت ايران ياد و نام شهيد عاليمقام سردار سپهبد قاسم سليماني و شهداي همراه او بويژه مجاهد بزرگ جهان اسلام جناب آقاي ابومهدي المهندس را بزرگ خواهد داشت و اينجانب سه روز عزاي عمومي در كشور اعلام ميكنم و به همسر گرامي و فرزندان عزيز و ديگر بستگان ايشان تبريك و تسليت مي‌گويم.

سيّدعلي خامنه‌اي

١٣دي ماه ١٣٩٨


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار