* *

در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
کارگاه تخصصي رايانش ابري و کارگاه تخصصي تحول ديجيتال

امروزه، دیجیتالی شدن به بخش مهمی از روشِ زندگی، کار و نیزکسب و کارها تبدیل شده است. این عصر مقطع زمانی چالش آفرین و مبهمی برای سازمانهای سنتی است که در آن اقتصاد دیجیتال، قواعد سنتی بازی را کاملا تغییر داده است و سازمان ها را برای بقا ملزم به تحول دیجیتال نموده است. تحول دیجیتال، مجموع اقدام های سازمان برای بکارگیری فناوریهای تحول آفرین و بهره برداری از منافع آن به منظور تحول کسب و کار است. در سالهای اخیر، بسیاری از سازمانها کوشیده اند با تکیه برقابلیتهای متنوع ومتعدد فناوریهای نوین دیجیتالی همانند رایانش اجتماعی، رایانش موبایلی، رایانش ابری، رایانش تحلیل داده واینترنت اشیا، کسب وکار خود را متحول سازند.

درهمین راستا کارگاه های تخصصی با هدف توانمندسازی، ارتقاء دانش ، مهارت‌های تخصصی و حرفه­ای مدیران و کارشناسان وزارتخانه ها، دستگاه‌های اجرایی، استانداریهای سراسرکشور وسازمان های عمومی و دولتی، طبق برنامه زمانبندی ذیل از ساعت 8 الی 17 در سالن اجتماعات این مرکز به نشانی تهران، خیابان کریم­خان زند، خیابان استاد نجات اللهی شمالی، کوچه زبرجد، پلاک 2 برگزار خواهد شد.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، شماره تلفن­های 42501522، 42501552 و42501557 و42501556 آماده پاسخگویی است. درضمن به شرکت کنندگان درکارگاههای مذکور ازطرف مرکز، گواهینامه اتمام دوره به میزان ساعات تعیین شده تقدیم حضور می شود.

 

ردیف

عنوان دوره

مدت زمان

تاریخ

نام

ثبت نام الکترونیک

1

کارگاه تخصصی رایانش ابری (CloudComputing)،مجازی سازی واینترنت اشیاء

 

8 ساعت

29بهمن 1398

دکتر داود وحدت - دکتر علی کاظمی

/424

2

کارگاه تخصصی " تحول دیجیتال"

8 ساعت

27بهمن 1398

دکتر داود وحدت- دکتر مرشدي

pastedGraphic.png

 

متقاضیان می توانند جهت ثبت نام و واریز مبلغ شهریه،از طریق لینک ثبت نام الکترونیکی اقدام نمایند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشترشماره تلفن42501552 آماده پاسخگویی می باشد.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار