* *

همايش رابطين آموزشي دستگاه هاي اجرايي استان البرز

سي و دومين نشست علمي تخصصي آموزش و توانمند سازي مديران و كارشناسان دستگاه هاي اجرايي استان البرز با عنوان ضرورت  آموزش اثربخش در سازمان هاي يادگيرنده برگزار گرديد.

به گزارش روابط عمومي سازمان مديريت و برنامه ريزي استان البرز: همايش رابطين آموزشي دستگاه هاي اجرايي با حضور سركار خانم دكتر احمدي پور رئيس محترم  و آقاي دكتر حاجي اكبري معاون محترم منابع انساني و پشتيباني مركز آموزش مديريت دولتي، سركارخانم عربشاهي رياست محترم سازمان مديريت و برنامه ريزي استان، جناب آقاي دكتر رمضاني مدير محترم مركز آموزش و پژوهش هاي توسعه و آينده نگري ، اساتيد، مديران كل و رابطين آموزشي دستگاه هاي اجرايي در محل سالن جلسات اتاق تعاون استان البرزبرگزار گرديد.

سركار خانم دكتر احمدي پور در سخنان خود ضمن تقدير و تشكر از فعالان بخش آموزشي سازمان ها و ادارات فرمودند: در بخش ضرورت آموزش ترديدي وجود ندارد، اگر قرار باشد نظام ما به سمت پويايي و اثربخشي حركت كند لازم است كه متناسب با مقتضيات روز، با دانش روز و نياز دستگاه ها بتواند هماهنگ، آموزش هاي مورد نياز را برنامه ريزي و اجرا كند.

سركار خانم عربشاهي در اين همايش بيان داشتند: در جهان رقابتي امروز، بي شك يكي از ابزارهاي مهم در ايجاد تحول و بقاي سازمان و رسيدن به اهداف و رسالت هاي مورد نظر، برنامه ها و رويكردهاي نوين آموزشي است؛ در اين ميان، آنچه مقوله تحول را حيات مي بخشد و بقاي سازمان را تضمين مي كند، عنصر انسان و توسعه منابع انساني است.

ايشان فرمودند: آموزش به عنوان يكي از وظايف اصلي مديريت منابع انساني مطرح بوده و همواره در تدوين برنامه هاي توسعه يا تغييرات سازماني به عنوان عامل مهم مورد توجه قرار مي گيرد.

در ادامه مراسم نيز دكتر رمضاني عنوان نمودند : زماني كه از افزايش بهره وري سخن مي‌گوييم، در تلاش هستيم كه هم در حوزه كارايي و هم در حوزه اثربخشي، بهبودهايي را ايجاد كنيم.

در پايان همايش نيز  از برترين ادارات كل، رابطين آموزش، اساتيد و موسسات آموزشي سطح استان با اهدا لوح سپاس، تقدير و تشكر به عمل آمد.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار