* *

انتصاب سرپرست معاونت منابع انساني و پشتيباني مرکز

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی؛ طی حکمی از سوی خانم دکتر احمدی پور ریاست مرکز، آقای دکتر سید محمود حاج اکبری به سمت " سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی"منصوب شد.

 

متن حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر سید محمود حاج اکبری

با سلام و احترام؛
با عنایت به تعهد و تجارب ارزشمند، شایستگی های علمی و اجرایی جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست معاونت منابع انسانی و پشتیبانی مرکز منصوب می شوید.
شناخت منابع، توانمندیهای مادی، معنوی و مدیریتی مرکز برای تهیه و پیشنهاد برنامه های راهبردی، سیاستها، اهداف و خط مشی کلان، تامین منابع مالی و اخذ وجوه تخصیصی از خزانه، نظارت مستمر بر حسن اجرای قوانین و مقررات در زمینه امور اداری، فناوری اطلاعات، مالی، پشتیبانی و پرسنلی، ارزیابی صحیح و ارائه گزارش های عملکرد برنامه ای ماهانه، ارتباط هوشمندانه، تعامل هدفمند درون و بیرون سازمانی و بهره گیری از همه ظرفیت های ممکن در حوزه های تخصصی آن معاونت با رویکرد خلاقانه، اهم شاخص هایی است که امید است در راستای تحقق اهداف و ماموریتهای مرکز اهتمام شایسته ای بعمل آید.
توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی با رعایت اصول قانون مداری و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم.
 

زهرا احمدی پور

رئیس مرکز

 


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار