* *

برگزاري جلسه آموزشي معاونان و کارشناسان آموزش دستگاه هاي اجرايي در استان کهگيلويه و بوير احمد

بنا بر گزارش مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری استان کهگیلویه و بویر احمد، اولین نشست معاونان و کارشناسان آموزش دستگاه های اجرایی به ریاست جناب آقای سینایی نژاد، مدیر مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی در سالن جلسات این سازمان برگزار گردید . در این نشست سینایی نژاد مدیر مرکز ضمن خوش آمدگویی به حاضران ، گزارشی در خصوص اجرای سیاستها و خط مشی ها و برنامه های مصوب آموزشی سازمان و مرکز آموزش مدیریت دولتی کشورو دوره های آموزشی تخصصی راهبردی مسأله محور که با هدف آماده سازی مدیران و مسئولان نظام اداری و اجرایی کشور در سطح ارشد و میانی طراحی شده است ارائه نمودند .

همچنین در این جلسه بررسی صلاحیت حرفه ای و توسعه شایستگی های عمومی مدیران حرفه ای، یکی دیگر از مواردی بود که مورد تأکید قرار گرفت و مقرر شد دستگاه های اجرایی قبل از انتصاب افراد به پست های مدیران حرفه ای ، نسبت به ارزیابی افراد از طریق کانون های ارزیابی تأیید شده توسط سازمان اداری و استخدامی اقدام نمایند.

در ادامه آقای سینایی نژاد در خصوص بخشنامه شماره 479769 مورخ 97/09/08، نحوه احراز صلاحیت و اجرای برنامه تربیت مدرسان دوره های آموزشی کارکنان دولت، شرایط شرکت در این دوره ها برای حاضران توضیحاتی ارائه نمودند .

در پایان جلسه سئوالاتی از طرف مسئولین آموزش دستگاه ها مطرح شد که به آنها پاسخ داده شد.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار