* *

در اولين روز از هفته دولت،جلسه هم انديشي برپايي سلسله همايش هاي کنگره بين المللي آموزش مديران و کارکنان دولت برگزار شد

​در راستاي برگزاري سلسله همايش هاي ملي كنگره بين المللي آموزش مديران و كاركنان دولت كه در آذر ماه جاري توسط مرکز در تهران برگزار خواهد شد؛ جلسه اي با حضور  دكتر طيبي دبير اجرایی كنگره و معاون پژوهشي مركز ، اعضا كميته اجرايي و كارشناسان حوزه پژوهش روز شنبه مورخ 98/6/2 از ساعت ٤-٢ در سالن جلسات مركز برگزار شد.
در اين نشست كه با هدف آسيب شناسي و بررسي چالش هاي برگزاري همايش اول و دوم و همچنين بررسي ديدگاه هاي كارشناسان براي هر چه بهتر برگزار شدن همايش هاي پيش رو تشكيل شد؛ ابتدا دكتر طيبي گزارشي از نحوه و كيفيت برگزاري دو همايش گذشته که در تير و مرداد ماه ٩٨ در شهرهای اراک و تهران برگزار شد ارايه نمودند و به حضور اساتید تراز اول دانشگاه های برتر کشور در کمیته های علمی هر دو همایش، ایجاد شرایط ویژه برای حضور دانشجویان در هر یک از همایش ها، حضور سخنرانان ویژه و اطلاع رسانی مناسب از طریق پرتال اختصاصی همایش ها از نقاط قوت این همایش اشاره نمودند. در ادامه جلسه هر یک از اعضاء نقطه نظرات خود را مطرح و پس از بحث و بررسی های کارشناسی در حوزه اجرا، راهکارها و پیشنهادات مفیدی برای ادامه مسبر ارائه گردید.
در پايان دبير اجرایی كنگره ضمن تشكر از تلاشهاي انجام شده، ابراز اميدواري نمودند با همفكري، همدلي و برنامه ريزي دقيق تر همايش هاي پيش رو با كيفيت مطلوبتر برگزار خواهد شد.


First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار