* *

برگزاري سومين نشست تخصصي توسعه فرهنگ سازماني در مرکز آموزش مديريت دولتي

سومین نشست تخصصی توسعه فرهنگ سازمانی با عنوان " نقشه راه توسعه و پایش فرهنگ سازمانی دستگاه های اجرایی" با تکیه بر ابلاغیه ریاست محترم جمهور مبنی بر اجرای نظام نامه توسعه مدیریت فرهنگ سازمانی و در ادامه دو نشست قبلی، روز چهارشنبه یازدهم اردیبهشت ماه در سالن ولایت مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.

مهمترین محورهای این نشست متمرکز بر موضوعاتی همچون تببین نقش،جایگاه و ارتباط فرهنگ سازمانی با سایر برنامه های تحول نظام اداری کشور و سهم آن درارتقاء عملکرد سازمان ها و نظام اداری کشور، ، آشنایی با ابعاد و مولفه های فرهنگ سازمانی، راهبردها و سازو کارهای تغییر فرهنگ سازمانی، طراحی نقشه راه توسعه فرهنگ سازمانی متناسب با اقتضائات راهبردی سازمان، طراحی برنامه و شاخص های پایش تغییرات فرهنگی  و استوار بر هدف ارتقاء دانش و توانایی مدیران و کارشناسان ارشد دستگاه های اجرایی  بود.

در نشست فوق، تعداد 250 نفر از مدیران ، معاونین و کارشناسان سازمان های مختلف حضور داشتند، که تقریبا  نیمی از شرکت کنندگان ، مدیران و معاونین حوزه برنامه ریزی و مدیریت منابع انسانی را در بر می گرفت. علاوه بر آن ،14استان نیز از سراسر کشور از طریق وبینار در برنامه شرکت داشتند و امکان بهره مندی از برنامه برای آنها میسر گردید.

در ادامه، ریاست محترم مرکز،  دکترزهرا احمدی پور و همچنین دکتر رفیع زاده  معاون محترم نوسازی اداری سازمان امور اداری و استخدامی کشور علاوه بر بیان نکات ارزشمند در خصوص موضوع نشست ، به پرسش های شرکت کنندگان پاسخ دادند.

تقارن و همزمانی روز نشست و روز معلم، فرصت مغتنمی شد برای تجلیل و تشکر از اساتیدی که طی چند سال گذشته همکاری صادقانه و خالصانه ای را در برگزاری دوره های آموزشی و سمینارهای تخصصی مرکز داشتند.لذا هدایایی  از سوی ریاست محترم مرکز و جناب آقای دکتر رفیع زاده تقدیم ایشان گردید.

در پایان، به مناسبت روز جهانی کارگر، از تعدادی از همکاران جوان و زحمت کش مرکز آموزش مدیریت دولتی تقدیر و تشکر بعمل آمد.

دریافت فایل آموزشی دوره 
(فرمت ppt، حجم فایل:16.5MG)


First First First First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار