* *

با تاکيد بر موضوع توسعه فرهنگ سازماني در مرکز
اولين نشست صميمي رياست مرکز با همکاران در سال 98 تشکيل شد

همزمان با سالروز ولادت حضرت ابوالفضل العباس(س) و روز جانباز اولین نشست ریاست مرکز با همکاران در سال 1398 روز چهارشنبه مورخ 98/1/21 از ساعت 12-10 در سالن ولایت برگزار شد.

 در بخش نخست؛ خانم دکتر احمدی پور ضمن تشکر از تلاش کلیه همکاران مرکز در سال 97 به مرور کلی برنامه ها و اولویت های مرکز در سال 98 پرداختند. ایشان اظهارامیدواری کردند که با تلاش همکاران و هماهنگی و همکاریهای لازم در اجرای برنامه ها، مرکز خواهدتوانست بهتر به نقش موثری که در نظام اداری دارد بپردازد.

در ادامه ایشان با تاکید بر موضوع توسعه فرهنگ سازمانی بیان داشتند؛ مرکز به عنوان عضو ستاد راهبری فرهنگ سازمانی باید بتواند ضمن تعیین شاخص های اختصاصی و تکیه بر آنها در جهت متعالی تر شدن و بهبود فرهنگ سازمانی تلاش کند و همچنین بر اساس تکالیف خود محصولاتی را هم جهت ارائه به دستگاه های دیگر تولید نماید.

در بخش دوم این نشست که اختصاصا با موضوع توسعه فرهنگ سازمانی دنبال شد ابتدا گزارشی از فعالیت های انجام شده دراین حوزه توسط معاون منابع انسانی و پشتیبانی مرکز(رئیس ستادراهبری توسعه فرهنگ سازمانی) ارایه و پس از آن با مدیریت معاون پژوهشی مرکز و مشارکت همکاران در کلیه معاونت ها، پیشنهادهای ارائه شده در خصوص شاخص های اختصاصی فرهنگ سازمانی مرکزگردآوری شد.

شایان ذکر است در پایان این نشست از جانبازان هشت سال دفاع مقدس با اهداء لوح تقدیر قدردانی شد.


First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار