آرشیو اخبار آرشیو اخبار

۳ شهريور ۱۳۹۹
مرکز آموزش مديريت دولتي در نظر دارد به مناسبت گرامي داشت هفته دولت و در راستاي گسترش فرهنگ کتاب خواني، تمام کتابهاي موجود خود را  با 20 درصد تخفيف به فروش برساند. متقاضيان مي توانند از تاريخ يکم تا بيستم شهريور 99 با مراجعه به فروشگاه کتاب مرکز آموزش مديريت دولتي واقع در خيابان کريم خان زند- استاد نجات الهي شمالي- پلاک 198 نسبت به ثبت سفارش خود و استفاده از اين تخفيف اقدام نمايند.
۱ شهريور ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: برنامه زمانبندی دوره های آموزشی مرکز آموزش مدیریت دولتی با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، از تاریخ 1399/06/01 لغایت 1399/06/06 در ساختمان زبرجد مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار می شود. این برنامه هفتگی به شرح جدول پیوست جهت هماهنگی بیشتر و بهتر تردد فراگیران ارائه می گردد.  
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: دفتر پژوهش های کاربردی معاونت پژوهشی مرکز آموزش مدیریت دولتی، دومین ارائه یافته های علمی- پژوهشی با عنوان «مدل سبک رهبری زنان در پست های مدیریتی بخش عمومی» را به صورت زنده (Live) در روز دوشنبه 27 مرداد 1399 از ساعت 10 الی 12:30 و با حضور مدیران، کارشناسان و کارکنان سازمان ها و دستگاه های اجرایی کشور برگزار کرد. در این جلسه سرکار خانم دکتر...
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: دوره بهداشت عمومی در محیط کار از مجموعه دوره های شغلی (مشاغل عمومی) روز یکشنبه و سه شنبه 26 و 28 مردادماه 1399 از ساعت 9 الی 13 به صورت زنده (live) و با تدریس آقای دکتر وزیری و با حضور جمعی از دستگاه های اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار گردید.
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: مدیریت تعارض در دوره  تفکر تحلیلی و حل مسأله  از مجموعه دوره های توسعه شایستگی به صورت زنده (live) روز دوشنبه و سه شنبه 27 و 28 مردادماه 1399 از ساعت 13 الی 17 با تدریس سرکار خانم موحدی منصور با حضور 30 نفر از دستگاه های اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.    
۳۰ مرداد ۱۳۹۹
کانون ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای با حضور ارزیابان حرفه ای از مرکز آموزش مدیریت دولتی در ساختمان شماره 2مرکزدر تاریخ27-28 و29 مرداد ماه سال 1399برگزار گردید. در این کانون 28 نفر شرکت کننده  سازمان بنادر ودریانوردی (ستاد) 20 نفر در سطح مدیران پایه و 8 نفر در سطح مدیران میانی توسط تیم ارزیابان مرکز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار مي کند
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: دومین ارائه یافته های علمی-پژوهشی با عنوان «تببین مدل های سبک رهبری زنان در پست های مدیریتی» به صورت الکترونیکی در روز دوشنبه ۲۷ مرداد 1399 از ساعت 10 تا 12 برگزار می نماید. در این پژوهش، فلسفه و نظریه ‌های فمینیستی، با رویکرد پژوهش استقرایی ـ قیاسی و .... بررسی شده و سرکار خانم دکتر سمیرا نجارزاده نتایج پژوهش را به صورت مبسوط تشریح خواهد...
۲۶ مرداد ۱۳۹۹
کانون ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای با حضور ارزیابان حرفه ای از مرکز آموزش مدیریت دولتی در محل ساختمان شماره 2 مرکزدرتاریخ 20-21-22 مرداد ماه سال 1399 برگزار گردید. در این کانون 32 نفر شرکت کننده سازمان بنادرودریانوردی (ستاد) در سطح مدیران پایه توسط تیم ارزیابان مرکز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
اولین جلسه آموزش راهبری سیستم جامع آموزش به صورت بر خط صبح شنبه 25 مرداد 1399 از ساعت 10 تا 12 و با حضور تعداد 29  نفر از مدیران و کارشناسان مراکز دفتر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.  در این جلسه دربارۀ کلیات سیستم جامع آموزش شامل TMS وLMS توضیحاتی ارائه و امکانات سیستم LMS  به صورت اختصاصی تشریح گردید. در جلسات بعدی که در...
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
بسم الله الرحمن الرحيم ٢٥ مرداد ماه را، با حُسنِ انتخاب، مزين به نام "خانواده و تكريم بازنشستگان" نموده اند. اين روز را به همه خانواده هاى ايرانى و ايمانى و بازنشستگانِ ارجمندِ وطن تبريك عرض مى نمايم. خانواده ى كارآمد يقيناً همه ساحت هاى زندگى بشر، من جمله نظام ادارى را، به كارآمدى و تعالى مى رساند و شرطِ كافىِ رسيدن به اين مهم، تحقق فرهنگِ آموزش پذيرى در خانواده است. بايسته است...