* *

پيام تبريک رياست مرکز آموزش مديريت دولتي به مناسبت ولادت با سعادت وليعصر(عج) و عيد سعيد نيمه شعبان

بسم الله الرحمن الرحيم

اَلسَّلامُ عَلَيکَ أيُّهَا الْعَلَمُ الْمَنصوبُ وَ الْعِلمُ الْمَصبوب وَ الْغَوثُ وَ الرَّحمَةُ الواسِعَة وَعداً غَيرَ مَکذوب
«سلام بر تو، اي پرچمِ بلندِ افراشته و اي دانش ريخته و انباشته و اي فريادرس بي کسان و درماندگان و اي رحمت بي کران که وعدهاي دروغ ناشدني است.»
نيمه شعبان، زادروز اندوخته ي خدا حضرت بقية الله(عج) است. روزي که اميد را در دل عدالت خواهان و آزادگان عالم زنده مي کند و فرمايش پُرمعنا و معنويتِ رهبر حکيم انقلاب را در جان ها منعکس مي نمايد که: «طلوع خورشيد حق و عدل، در پايان اين شب ظلماني قطعي است». منتظران در ميانه ي همه ظلم ها و نيرنگ هاي جبهه استکبار و استثمار، با ياد آن حضرت آرامشي معنوي را در جان مي نشانند، تا به مثابه توشه اي، آن رهروان را در مسير ايجاد تمهيدات ظهورش ياري نمايد.
فرج حضرت قائم(عج) در حقيقت تابش خورشيدِ دين و عدل و عقل، بر سياهيِ کفر و ظلم و جهل است و بر هر انسان آزاده اي فرض است که در هر جايگاهي، وظيفه اش را در فراهم آوردن زمينه هاي ظهور ايفا نمايد. ملت مسلمان ايران با رهبري حضرت امام امت(ره) در بهمن 1357، انقلاب اسلامي را با جان مايه ي تعاليم شيعي و مهدوي پديد آوردند، تا همه ملت ها، ذره اي از آن اتفاق عظيم را بچشند و اين يگانه حکومت شيعي عالم، به انقلاب دادگستر آن حضرت متصل گردد.
اين جانب اين عيد مقدس و اميدبخش را، به محضر همه انبياء و اولياء الهي بويژه حضرت خاتم الانبياء محمد مصطفي(ع) و مقام معظم رهبري(مد ظله العالي) و همه رهروان راستين صراط انتظار و ايمان و همچنين همکارانم در مرکز آموزش مديريت دولتي تبريک عرض نموده و توفيق روزافزون کليه مديران و کارکنان نظام اداري را در تحقق عدالت محوري، پاک دستي، فسادستيزي، مردمي بودن و قانون مداري از درگاه خداوند منان خواستارم.

                                           شهلا سهرابي
                                            رييس مرکز آموزش مديريت دولتي


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار