* *

مسابقه کتابخواني؛ چلچراغ نماز و خانواده، تاليف حجت الاسلام سيد جواد بهشتي

به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: فراخوان مسابقه بزرگ کتابخواني «چلچراغ نماز و خانواده»  تأليف حجت الاسلام و المسلمين سيد جواد بهشتي اعلام شد.
به نقل از روابط عمومي ستاد اقامه نماز کشور، فراخوان مسابقه بزرگ کتابخواني «چلچراغ نماز و خانواده»  تأليف حجت الاسلام و المسلمين سيدجواد بهشتي اعلام شد. متن فراخوان به شرح ذيل است:
کتاب و کتابخواني يکي از ابزارهاي رشد و تربيت انسان است. دين مبين اسلام تعاليم خود را با آيه مبارک «اقراء» آغاز نمود. ستاد اقامه نماز به منظور افزايش سرانه مطالعه در جامعه و ارتقاي سطح علم و آگاهي عمومي مردم نسبت به معارف و کارکردهاي نماز ، همه ساله مي‌کوشد تا با معرفي و مطالعه کتب سودمند، زمينه ترويج و اشاعه فرهنگ نوراني نماز از طريق مسابقه کتابخواني در جامعه گسترانده و فضا را با عطر نماز معطر و به نور نماز، منور گرداند.
از اين رو در سال جاري با انتخاب کتاب«چلچراغ نماز و خانواده» تأليف حجت الاسلام و المسلمين سيدجواد بهشتي اقدام به اين امر نموده است. از ويژگي هاي اين کتاب مي توان به نو و کاربردي بودن محتوا، قلم ساده و روان و دسته بندي موضوعات و محتوا اشاره نمود.
اين مسابقه به صورت سراسري از ۱۵ آذر تا ۱۲ بهمن سال جاري در کليه استان‌هاي کشور برگزار خواهد شد. گروه سني ۱۵ سال و بالاتر مي‌توانند در اين مسابقه شرکت نمايند. مهلت تعيين شده جهت مطالعه کتاب  از تاريخ ۱ دي لغايت ۱۲ بهمن به مدت ۴۲ روز مي باشد.
علاقه مندان مي‌توانند در دو قالب شرکت کننده آزاد يا کارکنان دستگاه هاي اجرايي در اين رويداد فرهنگي به صورت مجازي شرکت نمايند. بدين منظور سامانه جامع برنامه هاي فرهنگي و آموزشي ستاد (محراب) به نشاني mehr.Namaz.ir در مدت تعيين شده براي شرکت کنندگان فعال خواهد بود.
اين مدت غير قابل تمديد بوده و نتايج مسابقه در تاريخ ۲۶ بهمن مصادف با ميلاد با سعادت امام علي (عليه السلام) از طريق پايگاه اطلاع‌رساني ستاد اقامه نماز به نشاني namaz.ir و درگاه‌هاي دستگاه هاي اجرايي مشارکت کننده اعلام خواهد شد.
از ميان شرکت کنندگاني که به تماميه گزينه‌هاي مسابقه پاسخ صحيح داده‌اند به قيد قرعه به ۱۱۰ نفر کارت هديه 000/500/2 ريال از سوي ستاد اقامه نماز تقديم خواهد شد. شرکت کنندگان مي‌توانند کتاب مسابقه را به روش هاي زير دريافت نمايند:
1. نسخه فيزيکي کتاب با 50% تخفيف به قيمت 120.000 ريال از طريق فروشگاه اينترنتي ستاد به نشاني namazstore.ir و يا حضوري از ستاد اقامه نماز استان به آقاي حوري با شماره تلفن 88900059 تماس بگيريد.
2. نسخه الکترونيکي کتاب با 80% تخفيف به قيمت 50.000ريال، قابل تهيه فقط از فروشگاه اينترنتي ستاد اقامه نماز به نشاني ketab.namaz.ir 
 


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار