* *

مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار مي نمايد
نشست تخصصي تبيين آثار و ابعاد کرونا ويروس بر سلامت اجتماعي

شيوع ويروس کرونا در جهان به عنوان تهديدي جدي براي سلامت جسمي، رواني و اجتماعي افراد شناخته شده است. اين بيماري تاثيرات گسترده اي بر زندگي اجتماعي و کيفيت زيستي مردم به جاي گذاشته است. که تبيين و بررسي موشکافانه آن ها مورد توجه اساتيد و صاحب نظران حوزه هاي مختلف علمي و دانشگاهي قرار گرفته است. و ارائه راهکارهاي علمي و کاربردي در اين زمينه ضمن کم کردن اثرات سوء اين بيماري به عنوان يک تجربه علمي در مقابله با موارد مشابه داراي اهميت بسيار است.
با عنايت به اهميت موضوع، مرکز آموزش مديريت دولتي در نظر دارد، دومين نشست تخصصي پيرامون کرونا را در سال 1400 با عنوان «تبيين آثار و ابعاد کرونا ويروس بر سلامت اجتماعي» با سخنراني آقاي دکتر حميدرضا خانکه رييس دانشگاه علوم توانبخشي و سلامت اجتماعي با هدف توسعه بينش کارکنان و مديران دستگاه هاي اجرايي، در روز چهارشنبه مورخ 1400/04/16 از ساعت 10 تا 12 به صورت بر خط (آنلاين) برگزار نمايد.
علاقمندان می توانند بمنظور ثبت نام رايگان و اعلام حضور در نشست مذکور به نشاني: tclms.smtc.ac.ir مراجعه و يا در صورت لزوم براي دريافت هرگونه اطلاعات موردنياز با تلفن هاي 42501234 و 42501521 تماس حاصل نمايند.


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار