* *

برگزاري اولين نشست صميمي رئيس مرکز آموزش مديريت دولتي با همکاران مرکز در سال 1399

اولین دیدار صمیمانه رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی با مدیران و کارکنان مرکز در سال جاری روز یکشنبه 25 خرداد ماه 99 در سالن ولایت ساختمان زبرجد از ساعت 10 تا 12 برگزار گردید.

نخست در این نشست صمیمانه، دکتر مهدی حسینی راد سرپرست معاون آموزشی مرکز برشی کوتاه از روند آموزش در شش ماه دوم سال 98 و سه ماه ابتدایی سال 99 ارائه نمود. وی با تأکید بر رشد قابل تقدیر فعالیت‌ های آموزشی مرکز، گفت: «گرچه شاهد فعالیت ‌های چشمگیر مرکز هستیم؛ اما این مجموعه اقدامات نسبت به جایگاه واقعی مرکز بسیار ناچیز است که امید می رود با همکاری همه کارکنان محترم، شاهد شکوفایی بیش از پیش مرکز باشیم.»

سرپرست معاون آموزشی مرکز در سخنان پایانی خود به نقش پر رنگ دکتر زهرا احمدی پور اشاره کرد و ابراز داشت که حضور ایشان در رأس مدیریتی مرکز سبب شده که مرکز آموزش مدیریت دولتی به جایگاه واقعی خود نزدیک تر شود و در کانون توجه و تصمیم گیری ها قرار گیرد  و کارکنان مرکز هم نهایت همراهی و هماهنگی را با سیاست های ایشان نشان دهند.

دکتر سید محمود حاج اکبری معاون منابع انسانی و پشتیبانی مرکز، سخنران بخش دوم این نشست بود. وی با تأکید بر اقدامات صورت گرفته در حوزه نیروی انسانی و پشیبانی، ضمن تشکر از همه همکاران بر پیگیری مطالبات و درخواست ها اشاره کرد و گفت: «تلاش خود را در راستای تحقق هرچه بهتر و بیشتر مطالبات به حق و رفاهیات همکاران خواهیم داشت و با وجود تخصیص بودجه و نیز درآمد اختصاصی مرکز در دو ماه ابتدایی سال 99، می کوشیم که در پرداخت ها روندی بهتر و رضایتمندتری داشته باشیم.» معاون منابع انسانی و پشتیبانی در این نشست بر افزایش ضریب حقوق همکاران با موافقت ریاست محترم سازمان برنامه و بودجه کشور خبر داد.

دکتر زهرا احمدی پور، رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی نیز با اشاره به کرونا و نقش مرکز در تبدیل تهدید به فرصت بیان داشت: «در دوران شیوع کرونا تلاش همه کارکنان و مدیران مرکز منجر به این شد که این تهدید را تبدیل به فرصت سازند که البته توفیقات مرکز آموزش مدیریت دولتی در سطوح عالی مدیریتی کشور انعکاس یافته است.»

رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی، برند مرکز را مهمترین برند نظام اداری خواند و با تأکید بر نقش برندها در شخصیت سازی افراد، گفت: «امروزه، افراد بسیاری شاغل در نظام اداری هستند که از تولیدات و خدمات مرکز بهره برده اند و به آن اعتماد دارند؛ لذا مهمترین وظیفه ما حفظ و ارتقای کیفیت تولیدات و خدمات مرکز است.»

دکتر احمدی پور در بخشی دیگر از سخنانش به انتصابات مرکز اشاره کرد و گفت: «در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری که روز سه شنبه 20 خرداد 99 در سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد؛ میانگین سنی مدیران مرکز را 36 سال اعلام کردم که مایه شگفتی آقای دکتر جهانگیری شد». وی ادامه داد که این پیشرفت در حوزه آموزش مرکز، نتیجه اعتماد به جوانان است که با شور و اشتیاق و با تکیه بر دانش و تخصص به پیش می روند.

در بخش پایانی سخنان رئیس مرکز آموزش مدیریت دولتی بر توسعه و گسترش ارتباطات مرکز با مراکز استانی تأکید و خواستار تداوم این همکاری ها در سطح گسترده شد و نمونه بارز آن را برگزاری کانون ارزیابی مدیران حرفه ای در استان هرمزگان یاد کرد.

در پایان نشست به جمعی از مدیران و کارکنان ساعی مرکز که شایسته تقدیر شده بودند، لوح تقدیر اعطا شد.


First First First First First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار