* *

برگزاري نشست آنلاين دورکاري در نظام اداري، الزامات و چالش ها

شیوع بیماری کرونا در چند ماه اخیر، درس بزرگی برای جامعه جهانی بود بطوریکه موجب توجه و بازنگری در حوزه حفظ سلامت کارکنان وچگونگی استمرار مشاغل طی این بحران جهانی شد. یکی از روش­های بقای سازمان­ها در این دوران، دورکاری است که موجب سازماندهی مجدد در ­مولفه­های شغلی می­شود. امروزه به پشتوانه پیشرفت­ های تکنولوژیکی و نیز توسعه فناوری اطلاعات و ارتباطات، انعطاف میان روش انجام کار در سازمان­ها فراهم گردیده و مدیران سازمان­ها به روش­های حمایتی موثق­تری در­جهت کنترل انجام کار از راه دور دست یافته­اند. از­این رو دورکاری یکی از گزینه­های اصلی دولت­ها وکارفرمایان شده است، به گونه­ای که بسیاری ­ازکارمندان­ در کشورهای مختلف جهان دورکار شده­اند و این خود اقدامی پیشگیرانه در مقابله با این ویروس همه­گیر محسوب می­شود.

در این راستا مرکز آموزش مدیریت دولتی مبنی بر اهداف و ماموریت­های آموزشی خود و بمنظور افزایش آگاهی مدیران و کارکنان سازمانها، درصدد برآمد تا نشست تخصصی تحت عنوان "دورکاری در نظام اداری، الزامات و چالش ها" را برای کلیه مدیران کشور برگزار نماید.

شایسته است به منظور ثبت نام و اعلام حضور در نشست از طریق لینک زیر اقدام نموده و  برای دریافت هرگونه اطلاعات مورد نیاز در این زمینه، با تلفن­های 42501524، 42501521 و 42501522 6-42501305 (نماینده فنی)تماس حاصل نمایند.

 

راهنما

راهنماي ثبت نام متقاضيان و لینک های شرکت در جلسه

راهنماي فني لینک های شرکت در جلسه

 

 

وبینار
نرم افزار استفاده ازوبینار برای موبایل
نرم افزاراستفاده از وبینار برای PC

 


 


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار