* *

برگزاري دوره آموزشي «آسيب‌شناسي مسائل فرهنگي کشور در مرکز آموزش و پژوهش ا ستان هرمزگان

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان هرمزگان، مرکز آموزش و پژوهش‌های توسعه و آینده‌نگری سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با همکاری دفتر برنامه‌ریزی، نوسازی و تحول اداری استانداری دوره «آسیب‌شناسی مسائل فرهنگی کشور»، ویژه مدیران کل  روسای دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و مدیران کل ستادی استانداری را برگزار کردند.

آماده سازی مدیران به منظور پاسخگویی به تحولات محیطی، مهار بحران‌های مختلف اجتماعی و سیاسی و تقویت سرمایه اجتماعی از جمله اهداف برگزاری این دوره آموزشی محسوب می‌شود.

دوره‌های آموزشی تخصصی راهبردی مساله محور ویژه مدیران با اهدافی نظیر توانمندسازی مخاطبان برای مواجهه با مسائل و مشکلات سازمان‌ها، مدیریت در شرایط خاص و آماده‌سازی مدیران برای مدیریت اوضاع و پاسخگویی درست و به موقع نسبت به تحولات محیطی برگزار می‌شوند.

با توجه به ضروریت نظام اداری، بستر سازی جهت آشنایی و آماده سازی مدیران و مسئولین، 40 ساعت دوره آموزشی،
در قالب 10 عنوان آموزشی پیش‌بینی شده که دومین دوره آموزشی نیز برگزار شد.

بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تا پایان سال‌جاری تمام دوره‌های مقرر در استان هرمزگان برگزار خواهد شد.

دوره ی آموزشی اداره عمومی و آسیب‌شناسی وضعیت کلان کشور، از دوره های تخصصی راهبردی مساله محور ویژه مدیران، که به همت مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با همکاری معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی استانداری هرمزگان و با تدریس جناب آقای دکتر علیرضا علوی تبار، در سالن جلسات استانداری برگزار گردید.

در این دوره ی آموزشی تعداد 102 نفر از 30 دستگاه حضور داشتند که از این تعداد، 2 نفر مدیر ارشد، 49 نفر مدیر میانی،
 18 نفر مدیر پایه و 3 نفرمدیر عملیاتی و 30 نفر کارمند بودند، همچنین به لحاظ جنسیت، از این تعداد 19 نفر زن و 83 نفر مرد بودند. 

 


First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار