* *

برگزاری جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور دکتر جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان استخدامی کشوردر ایام الله دهه فجر

همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر جشن پیروزی انقلاب اسلامی با حضور  دکتر جمشید انصاری معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور به همراه معاونین و کارکنان آن سازمان ، دکتر ملک اخلاق رییس مرکز و مدیران و کارکنان مرکز آموزش مدیریت دولتی و دکتر طباطبایی رییس سازمان ملی بهره وری دوشنبه 18/11/95 در سالن اجتماعات سازمان برگزار شد.

به گزارش دفتر ریاست ، روابط عمومی و هماهنگی امور استانها؛  در این مراسم دکتر انصاری رییس سازمان اداری استخدامی کشور با بیان خاطراتی از دوران انقلاب ،  به باز خوانی ارزش ها ، آرمانها و دستاوردهای انقلاب اسلامی از دیدگاه حضرت امام(ره) پرداختند.

وی افزود؛ با پیروزی انقلاب اسلامی، تحولات عمیقی درکشور ایجاد شد، از جمله ایجاد همدلی ، ایثار ، حضور فعال زنان ، توجه ویژه به روستاها وطبقات محروم جامعه اشاره نمود که این تحول و حرکت به دلیل درون مایه دینی و زیر بنای غنی فرهنگی در صحنه های مختلف اجتماعی کشور فراهم شده است.

گفتنی است، در این مراسم که به میزبانی سازمان استخدامی کشور بر پا شده بود گروه همخوانی قطعاتی از سرودهای انقلاب را برای حضار اجرا کردند.


First First First First First First First First First First First First
-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار