* *

هم اندیشی معاونت پژوهشی و فناوری اطلاعات با مهندس سعیدی مدیر مرکز هرمزگان

این جلسه با حضور مهندس سعیدی مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری هرمزگان ، آقای اسدزاده مدیرکل دفتر ریاست ، روابط عمومی وهماهنگی امور استانها، آقای غمیلو سرپرست معاونت پژوهشی ، آقای امیر صالحی مدیرکل دفتر پژوهش های کاربردی، آقای مهندس ابیانه مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات، روز چهارشنبه24/6/95 در دفاتر مربوطه برگزار شد.

حسن اسدزاده مدیر کل دفتر ریاست ، روابط عمومی وهماهنگی امور استانها ؛ این جلسه را در راستای سیاست های ابلاغی ریاست مرکز و در خصوص پیوند ارگانیک با استانها دانسته وافزودند؛  با توجه به ماموریت های جدید و پتانسیل های مناسبی که در حوزه های آموزش، پژوهش و مشاوره در مرکز وجود دارد امیدواریم درفصل جدید شاهد مشارکت های بیشتر با مراکز استانها داشته باشیم.

در این جلسه مهندس سعیدی مدیر مرکز آموزش و پژوهشهای توسعه و آینده نگری هرمزگان ضمن  ابراز خرسندی از تعامل بوجود آمده گزارش کاملی از روند فعالیت های این مرکز را ارائه و اظهار داشتند، مرکز هرمزگان با بیش از یکصد سازمان و شرکت دولتی پتانسیل بالایی در خصوص  برگزاری دوره های تخصصی آموزشی و پژوهشی  را با همکاری مرکز تهران دارد . ایشان افزودند؛ امیدواریم در حوزه های مشترک دوره های تخصصی کاربردی را تا پایان سال برگزار کنیم.

مهندس ابیانه مدیر فناوری اطلاعات در خصوص برخی از خدمات و همکاری های مشترک فیمابین از قبیل ، بانک اطلاعات دانشوران، بانک اطلاعات مدیران، سیستم جامع آموزش و همچنین آموزش موبایلی توضیحاتی ارائه و آمادگی خود را در خصوص برگزاری دوره های غیر حضوری از طریق وبینار را برای مرکز هرمزگان اعلام نمودند.

سپس آقایان غمیلووامیرصالحی حوزه های فعالیت های معاونت پژوهشی ودفترپژوهشهای کاربردی از جمله؛ برگزاری کارگاههای پژوهش محور، مطالعات پژوهشی، فرآیند ساماندهی همایش ها ، مستندسازی تجربیات مدیران، تهیه گزارش های تحلیلی برای سازمان فرادستی ، برگزاری سمینارهای تخصصی را برشمردند و توضیحات کاملی در خصوص نحوه اعطای مجوز برگزاری همایش ها  برای سازمان هایی که نیازمند به برگزاری همایش در کشور را دارند ارائه نمودند.

جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد خاتمه یافت.

 


-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار