* *

برگزاری مراسم معارفه رییس حراست مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری
برگزاری مراسم معارفه آقای مهندس محسن راجی رییس اداره حراست مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری با حضور دکتر ملک اخلاق، ریاست مرکز، مهندس صدیقی، ریاست حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور و جمعی از مدیران هر دو سازمان  روز دوشنبه 21/4/95 در سالن جلسات مرکز برگزار شد.
به گزارش دفتر ریاست ، روابط عمومی و هماهنگی امور استانها؛ دکتر ملک اخلاق؛ رییس مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری ، ضمن قدر دانی از تلاش های صادقانه آقای امامی( رییس پیشین اداره حراست) در طول تصدی در این پست ، از ایشان به عنوان  فردی با حسن رفتار و با متنانت یاد نمودند.
دکتر ملک اخلاق، ضمن آرزوی موفقیت  به آقای مهندس راجی اظهار داشتند؛ نگاه من به حراست ، ملی ، تحلیلی و مشاوره ای و پیشگیرانه است. ایشان  ضمن بر شمردن شاخصه های یک جامعه پیشرفته را در سه محور انسان سالم، سازمان سالم و جامعه سالم دانسته و افزودند؛ شفافیت سازمانی یکی از مهمترین مواردی است که باید به نحوی در سازمانها نهادینه شود و مدیر عالی سازمان باید یک نماد عینی سازمان سالم باشد و در این راستا با تمام توان تلاش مجدانه داریم.
ایشان در خصوص برنامه های حراست در رویکرد جدید سازمان مدیریت اظهار داشتند؛ انتظار دارم در فصل جدید آقای مهندس راجی ، با استفاده از استراتژی های  هنجاری ، یک فرهنگ عمومی مناسب و پیشگیرانه را ایجاد نماید.
گفتنی است ؛ پیش از سخنان دکتر ملک اخلاق، آقای مهندس صدیقی رییس حراست سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور، ضمن قدردانی و تشکر از آقای امامی، بلحاظ خدمت صادقانه ایشان در طول همکاری با مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری ، آقای مهندس محسن راجی را به عنوان رییس جدید حراست مرکز معرفی نمودند.
مهندس صدیقی، اصلی ترین وظایف حراست را در چهار حوزه؛ حفاظت از پرسنل، حفاظت از آی تی ، حفاظت فیزیکی و حفاظت از اسناد را برشمرده و افزودند؛ پس از احیای سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور وظایف جدیدی را برعهده گرفته و تغییراتی را از طریق آموزش در حراست  ایجاد کردیم.  در گام نخست ، منشور اخلاقی حراست سازمان را تبیین نمودیم و در گام بعدی با بازنگری در اهداف و وظایف اصلی واحدهای تابعه را مورد دقت قرار دادیم .  در حقیقت تلاش داریم  بعنوان مشاور امین و دست گیر در سازمان  عمل نموده و نه صرفا بعنوان مچ گیر باشیم.
سپس آقای حسن امامی ( رییس پیشین اداره حراست) ضمن قدر دانی از ریاست مرکز، مهندس صدیقی و کلیه همکاران مرکز، آرزوی توقیق و سربلندی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی را خواستار شدند.
آقای مهندس راجی، رییس حراست مرکز با ابراز خرسندی از اعتماد سازمان نسبت به محول نمودن این پست، ابراز داشتند، انشاالله با کمک همکارانم در مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری ، همگام و همسو با سیاست های کلان سازمان مدیریت حرکت خواهیم نمود . ایشان  برنامه های خود را حول سه محور و منطبق با رویکردهای جدید سازمان مدیریت مطرح و توضیحاتی  ارائه دادند.

 

جلسه در خاتمه باختم صلوات بر محمد و آل محمد (ص) پایان یافت.
 
 
 

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار