* *

افتتاح پورتال انتشارات مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری
به گزارش دفتر ریاست، روابط عمومی و هماهنگی امور استانها؛ پورتال انتشارات مرکز آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری روز دوشنبه 6/2/95  با حضور مدیران مرکز و جمعی از همکاران مرکز افتتاح شد.
در این جلسه ابتدا آقای رضوی مدیر دفتر تدوین و نشر منابع علمی، در خصوص ضرورت ایجاد پورتال انتشارات مرکز و نحوه تعامل با مخاطبان، نقطه نظرات خود را ارائه و سپس آقای مهندس ابیانه مدیر دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات در خصوص مراحل ساخت پورتال و سایر ابعاد فنی توضیحاتی ارائه نمودند و در ادامه آقای اسدزاده مدیر کل دفتر ریاست،روابط عمومی و هماهنگی امور استانها به نمایندگی از سوی ریاست مرکز، پورتال انتشارات مرکز را افتتاح نمودند.
در این راستا آقای اسد زاده ، ضمن قدردانی از رهنمودهای ریاست محترم مرکز، از اهتمام و تلاشهای همکاران فنی مبنی بر فعال سازی سایت اطلاع رسانی انتشارات مرکز تشکر نموده و افزودند؛ توسعه روابط و موقعیت سازمانی در گرو معرفی یک سایت تخصصی ، حرفه ای و متناسب با ماموریت های آن سازمان است که الحمدالله در بخش تدوین و نشر منابع علمی کلید خورده است و امیدواریم افتتاح این پورتال، بتواند تحرک بیشتری در این حوزه پدید آورد. 
در پایان ایشان اظهار امیدواری کردند؛ سایر بخش ها نیز نسبت به معرفی فعالیت های خود بصورت حرفه ای در حوزه های تخصصی اقدام نمایند. 
 
 

-------------------------------------
نظرات

درج نظر درج نظر

آخرین اخبار آخرین اخبار