آرشیو اخبار آرشیو اخبار

۲۶ مرداد ۱۳۹۹
کانون ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای با حضور ارزیابان حرفه ای از مرکز آموزش مدیریت دولتی در محل ساختمان شماره 2 مرکزدرتاریخ 20-21-22 مرداد ماه سال 1399 برگزار گردید. در این کانون 32 نفر شرکت کننده سازمان بنادرودریانوردی (ستاد) در سطح مدیران پایه توسط تیم ارزیابان مرکز مورد ارزیابی قرار گرفتند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
اولین جلسه آموزش راهبری سیستم جامع آموزش به صورت بر خط صبح شنبه 25 مرداد 1399 از ساعت 10 تا 12 و با حضور تعداد 29  نفر از مدیران و کارشناسان مراکز دفتر آموزش و پژوهش های توسعه و آینده نگری در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.  در این جلسه دربارۀ کلیات سیستم جامع آموزش شامل TMS وLMS توضیحاتی ارائه و امکانات سیستم LMS  به صورت اختصاصی تشریح گردید. در جلسات بعدی که در...
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
بسم الله الرحمن الرحيم ٢٥ مرداد ماه را، با حُسنِ انتخاب، مزين به نام "خانواده و تكريم بازنشستگان" نموده اند. اين روز را به همه خانواده هاى ايرانى و ايمانى و بازنشستگانِ ارجمندِ وطن تبريك عرض مى نمايم. خانواده ى كارآمد يقيناً همه ساحت هاى زندگى بشر، من جمله نظام ادارى را، به كارآمدى و تعالى مى رساند و شرطِ كافىِ رسيدن به اين مهم، تحقق فرهنگِ آموزش پذيرى در خانواده است. بايسته است...
در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
۲۵ مرداد ۱۳۹۹
حکمرانی خوب یکی از ارکان مهم دستیابی به توسعه بشمار می­آید و افزایش ظرفیت دولت­ها در رسیدن به حکمرانی خوب مستلزم بررسی نظام اداری آن کشور می­باشد. اگر حکمرانی را الگوی تعامل سه بخش خصوصی، جامعه مدنی و دولت بدانیم دلیل پرداختن به موضوع حکمرانی را می­توانیم تاثیر و نقش آن بر کارآمدی دولت در نظر بگیریم. با توجه به اهمیت این موضوع و نیز استقبال قابل توجه فراگیران از نشست اول، مرکز آموزش مدیریت...
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط‌عمومي سازمان اداري و استخدامي كشور: وبينار هم‌انديشي رئيس و معاونان سازمان اداري و استخدامي كشور با رؤسا و معاونان سازمان‌ مديريت و برنامه‌ريزي استان‌هاي كشور عصر دوشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ برگزار شد. در این برنامه مهندس جمشيد انصاري، اولين سخنران با بيان اين‌كه هدف از برگزاري اين وبينار هم‌انديشي درخصوص مسائل اولويت‌دار همچون نحوه برگزاري جشنواره شهيد رجايي در استان‌ها،...
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
 سه شنبه 21 مردادماه 1399 دوره  هدفگرايي و هدايت عملکرد (مباني مديريت و رهبري در سازمان) از مجموعه دوره هاي توسعه شايستگي از ساعت 13 الي 17 با تدريس آقاي دکتر يوزباشي به صورت زنده (live) با حضور 15 نفر از دستگاههاي اجرايي در بانک صنعت و معدن و با همکاري مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شد.
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
دوره  تفکر تحلیلی و حل مسأله (تفکر سیستمی) از مجموعه دوره های توسعه شایستگی روز سه شنبه 21 مردادماه 1399 از ساعت 13 الی 17 با تدریس آقای دکتر اکبرپور به صورت زنده (live) با حضور 23 نفر از دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.  
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
مرکز آموزش مديريت دولتي امروز سه شنبه 21 مردادماه 1399 دوره  اصول و مباني سازماندهي از مجموعه دوره هاي مديران جوان و زن (ويژه مديران مياني و ارشد) روز از ساعت 9 الي 13 به صورت زنده (live) با تدريس خانم دکتر فراهاني و با حضور 280 نفر از دستگاههاي اجرايي برگزار کرد.
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز: دوره  تفکر تحلیلی و حل مسأله (تفکر سیستمی) از مجموعه دوره های توسعه شایستگی روز دوشنبه 20 مردادماه 1399 از ساعت 13 الی 17 با تدریس آقای مهندس رضازاده به صورت زنده (live) با حضور 25 نفر از دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.
در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شد
۲۲ مرداد ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز: روز دوشنبه 20 مردادماه 1399دوره اصول و مبانی سازماندهی از مجموعه دوره های مدیران جوان و زن (ویژه مدیران میانی و ارشد) از ساعت 9 الی 13 با تدریس خانم دکتر فراهانی به صورت زنده (live) با حضور 280 نفر از دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.