آرشیو اخبار آرشیو اخبار

مرکز آموزش مديريت دولتي به مناسبت هفته پژوهش برگزار مي نمايد
۲۲ آذر ۱۳۹۹
توجه و اهتمام به امر پژوهش و تحقيق، يکي از مهم ترين و اساسي ترين امور در مراکز پژوهشي و تحقيقاتي محسوب مي شود و هدايت و راهبري پژوهشگران مستعد و ايجاد يک روند صحيح در امر پژوهش، يکي ازمؤثرترين گام ها در اين زمينه است. از سوي ديگر نحوه تدوين طرح‌ها، يکي از مباحث مهم، کاربردي و اساسي در فرآيند انجام و نگارش آثار پژوهشي است که هر محققي بايد به آن مسلط باشد.   بر همين اساس با توجه به...
۲۲ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: معاونت پژوهشی مرکز، برنامه زمان بندی «هفته پژوهش و فناوری» در سال 1399 را به این شرح اعلام نمود: شنبه  22 آذرماه با عنوان روز «پژوهش و فناوری، مدرسه و دانشگاه»؛ یکشنبه 23 آذرماه، روز «پژوهش و فناوری، مشارکت ملی»؛ دوشنبه 24 آذرماه، روز «پژوهش، فناوری و جهش تولید»؛ سه شنبه 25 آذرماه، روز «بزرگداشت پژوهشگران و فناوران»؛ چهارشنبه 26 آذرماه، روز...
۲۲ آذر ۱۳۹۹
مرکز آموزش مديريت دولتي در نظر دارد به مناسبت هفته پژوهش و در راستاي گسترش فرهنگ کتاب خواني، تمام کتابهاي موجود خود را  با 20 درصد تخفيف به فروش برساند. متقاضيان مي توانند از تاريخ 30 آذر 99 با مراجعه به فروشگاه کتاب و یا سامانه فروش الکترونیکی مرکز آموزش مديريت دولتي واقع در خيابان کريم خان زند- استاد نجات الهي شمالي- پلاک 198 نسبت به ثبت سفارش خود و استفاده از اين تخفيف اقدام نمايند.
در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
۱۸ آذر ۱۳۹۹
با عنايت به برگزاري سلسله نشست‌هاي تخصصي «ارائه تجارب مديران» مبتني بر هدف انتقال دانش و تجربه به مديران دستگاه­‌هاي اجرايي، دهمين نشست‌ برخط (آنلاين) در سال 1399 با سخنراني جناب آقاي دکتر محمود زماني قمي استاندار سابق يزد از ساعت 10 تا 12 روز شنبه مورخ ١٣٩٩/٠٩/٢٩ در اين مرکز برگزار مي ­شود. علاقمندان مي توانند به منظور ثبت‌نام و اعلام حضور در نشست مذکور به نشاني ...
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: امروز دوشنبه 17 آذرماه 1399 کارگاه علمي- تخصصي «تشريفات بين المللي» با عنوان «تشريفات نوين و راهبرد تشريفات در مديريت ارتباطات» و به منظور آشنايي دستگاه هاي اجرايي با ضرورت، اهميت، اهداف،کيفيت و چگونگي انجام تشريفات، ويژه مديران اجرايي کشور از ساعت 9 تا 12 به صورت برخط در سالن ولايت مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شد. در اين کارگاه که با تدريس چهرۀ...
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: ضبط برنامه «آشنايي با آيين نامه استخدامي اعضاي غيرهيأت علمي دانشگاه ها و مراکز آموزش عالي» روز دوشنبه 17 آذر ماه 1399 از ساعت 9 تا 12 با تدريس و بيان آقاي دکتر روزبه در استوديو درياي مرکز آموزش مديريت دولتي صورت پذيرفت.  
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد:
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: کلاس غيرحضوري «مديريت و ارزيابي عملکرد» از مجموعه دوره هاي توسعه شايستگي در روز دوشنبه 17 آذر ماه 1399 با تدريس خانم جلالي براي 50 فراگير از دستگاه هاي اجرايي کشور از طريق سامانه آموزش هاي الکترونيکي مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار شد.  
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: کلاس زنده «خلاقيت و نوآوري سازماني» ويژه مديران سطح مياني در روزهاي يکشنبه و دوشنبه 16 و 17 آذر ماه 1399 با تدريس آقاي سلجوقي براي 107 فراگير از سازمان قضايي نيروهاي مسلح از طريق سامانه آموزش هاي الکترونيکي مرکز آموزش مديريت دولتي (lms.smtc.ac.ir) برگزار شد.
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد:
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: کلاس غيرحضوري «آيين نگارش و مکاتبات اداري» ويژه مديران سطح پايه روزهاي يکشنبه و دوشنبه 16 و 17 آذر ماه 1399 براي 54 فراگير از دستگاه هاي اجرايي و با تدريس آقاي سيدرضا نيري از طريق سامانه آموزش هاي الکترونيکي مرکز آموزش مديريت دولتي (lms.smtc.ac.ir) برگزار گرديد.
۱۷ آذر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومي مرکز آموزش مديريت دولتي: کلاس غيرحضوري «روش ها و فنون آموزشي» از مجموعه دوره هاي تربيت مدرس روز شنبه 15 آذر ماه 1399 براي 35 فراگير از شرکت فرودگاه ها و ناوبري هوايي ايران و با تدريس خانم دکتر شفيعي از طريق سامانه آموزش هاي الکترونيکي مرکز آموزش مديريت دولتي (lms.smtc.ac.ir) برگزار شد.