آرشیو اخبار آرشیو اخبار

۳ آبان ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: دورۀ غیرحضوری «روش ها و فنون تدریس» از مجموعه دوره های تربیت مدرس از 26 تا 30 مهرماه 1399 با همت دفتر برنامه ریزی معاونت آموزشی مرکز و با تدریس خانم شفیعی برای 288 شرکت کننده از وزارت ورزش و جوانان، سازمان ثبت و احوال کشور و شهرداری تهران برگزار گردید.
۳۰ مهر ۱۳۹۹
دوره آموزشی گزارش نویسی در امور اداری به مدت 12ساعت طی سه جلسه ویژه (مشاغل عمومی) درتاریخ یکشنبه 99/07/20، سه شنبه 99/07/22 و 99/07/27 از ساعت 9 الی 13 با مشارکت کارکنان با حضور استاد محترم  جناب آقای دکتر سید رضا نیری در سامانه الکترونیکی مرکز به آدرس http://lms.smtc.ac.ir برگزار شد گفتنی است این کلاس با استقبال وزارتخانه هایی به شرح زیر، وزارت کشور، وزارت ورزش، دادگستری، وزارت امور...
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد:
۳۰ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی:  اولین کارگاه علمی- تخصصی «قراردادنویسی ملی و بین المللی» از ساعت 8 تا 12 روز سه شنبه 29 مهرماه 1399 به صورت برخط، در مرکز برگزار شد. هدف از برگزاری این کارگاه، برجسته سازی نکات مهم و چالش برانگیز در نگارش قراردادهای داخلی و بین المللی است تا با رویکرد کاربردی، تنش های روابط معاملاتی را به حداقل رساند. این برنامه از طریق سامانه آموزش های...
۳۰ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: کلاس زندۀ آینده پژوهی از مجموعه دوره های مدیران جوان و زن در روز سه شنبه 29 مهرماه 1399 از ساعت 9 تا 12 با تدریس آقای برزنونی و با حضور 72  نفر از دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.
۳۰ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: کلاس زندۀ آشنایی با قانون برگزاری مناقصات از مجموعه دوره های مدیران جوان و زن در روزهای دوشنبه و سه شنبه 28 و 29 مهرماه 1399 از ساعت 9 تا 12 با تدریس آقای نوری و با حضور 60  نفر از دستگاههای اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار گردید.
۳۰ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: ضبط برنامه دورۀ تناسب اندام با همکاری وزارت ورزش و جوانان روزهای یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه 27، 28 و29  مهرماه 1399 از ساعت 8 تا 16 با تدریس خانم دکتر حاکمی، دکتر معینی افشار، دکتر ترکان و دکتر پیرانی در استودیو دریای مرکز آموزش مدیریت دولتی انجام گرفت.
مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار کرد:
۳۰ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: کلاس زندۀ نوجویی و تفکر خلاق (روانشناسی مدیریت تغییر) از مجموعه دوره های توسعه شایستگی عمومی روزهای یکشنبه و دوشنبه 27  و 28 مهرماه 1399 از ساعت 13 الی 17 با تدریس خانم دکتر اعظمی با حضور 38  نفر از دستگاه های اجرایی در مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار شد.
در مرکز آموزش مديريت دولتي برگزار خواهد شد
۲۹ مهر ۱۳۹۹
با عنایت به برگزاری سلسله نشست‌های تخصصی «ارائه تجارب مدیران» مبتنی بر هدف انتقال دانش و تجربه به مدیران دستگاه­‌های اجرایی، هشتمین نشست‌ برخط (آنلاین) در سال 1399 با سخنرانی جناب آقای دکتر اسماعیل جبارزاده استاندار سابق آذربایجان شرقی از ساعت 10 تا 12 روز شنبه مورخ 1399/08/10 در این مرکز برگزار می ­شود. علاقمندان می توانند به منظور ثبت ‌ نام و اعلام حضور در نشست مذکور به نشانی  ...
۲۹ مهر ۱۳۹۹
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش مدیریت دولتی: برنامه زمان بندی دوره های آموزشی مرکز آموزش مدیریت دولتی با توجه به برنامه ریزی های انجام شده، از تاریخ 1399/7/27 لغایت 1399/8/2 در ساختمان زبرجد مرکز آموزش مدیریت دولتی برگزار می شود. این برنامه هفتگی به شرح جدول پیوست جهت هماهنگی بیشتر و بهتر تردد فراگیران ارائه می گردد.
۲۸ مهر ۱۳۹۹
نخستین دوره ارزیابی کانون ارزیابی شایستگی عمومی مدیران حرفه ای با حضور ارزیابان خبره از مرکز آموزش مدیریت دولتی، در مرکز آموزش و پژوهش آینده نگری سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کرمان در تاریخ 23،22،21 مهر ماه سال 1399 اجرا گردید. در این کانون از 43 نفر شرکت کننده 35 نفر در سطح پایه و 10 نفر در سطح میانی از ادارات کل: ورزش و جوانان - فرهنگ و ارشاد اسلامی - اوقاف وامور خیریه - بهزیستی - راه...