درباره انجمن درباره انجمن

درباره انجمن
انجمن فارغ التحصيلان مديريت دولتي در سال هزارو سيصد و هفتاد و يك با همت و تلاش جمعي از فارغ التحصيلان دوره كارشناسي ارشد مركز آموزش مديريت دولتي ( طرح مديران شايسته ) پايه گذاري و پس از طي مراحل قانوني در سال هزارو سيصد و هفتاد و دو طي شماره 157/2 – 42 / الف به ثبت رسيده است.
هدف از تشكيل انجمن ، فراهم آوردن بستر مناسب براي بهره گيري از تعاليم عاليه اسلام ، شناسائي و ترويج مديريت اسلامي ، آگاهي اعضا از آخرين يافته هاي علمي مديريت ، همفكري و همكاري با مسئولان اجرائي در جهت رفع مشكلات اداري كشور ، ارائه خدمات مشاوره اي در خصوص مسائل مديريتي اعم از آموزشي ، تحقيقاتي و علوم كاربردي مي باشد . علاوه بر اينها ، ايجاد ارتباط سازنده ميان اعضاي انجمن و آگاهي از توان و قابليتهاي مديران و استفاده سازنده به هنگام از امكانات مديريتي كشور از ديگر اهداف تشكيل اين انجمن مي باشد .
انجمن براين باور است كه با تعمق در تعليمات عاليه اسلام و دستاوردهاي علمي متفكرين و متخصصين مديريت و تجربيات چندين ساله انقلاب شكوهمند اسلامي كه بدون شك دوراني استثنائي بوده است مي توان به ساختار تشكيلاتي و اجرائي مناسبتر از وضع موجود دست يافت . البته اين عملي نخواهد بود مگر در سايه همدلي و همفكري همه مديِراني كه ساليان دراز انقلاب را در سخت ترين شرايط طي نموده و هركدام توانسته اند به نحوي بر مشكلات غلبه كرده و كشور اسلامي ايران را در برابر دشمنان داخلي و خارجي كه عليه اين انقلاب الهي در تلاشند حفظ و حراست نمايند.
تشكيل انجمن فارغ التحصيلان مديريت دولتي گامي هرچند كوچك در جهت كمك به انجام چنين خواسته هاي مهمي است . اميد آنكه با همت والاي همه اعضاي محترم بتوانيم با پيروي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري به اهدافي كه در اساسنامه ترسيم گرديده است دست يابيم تا بدينوسيله اندكي از دين خويش را به امام راحلمان (ره ) و شهداي والامقام انقلاب اسلامي و خانواده هاي معظم ايشان و ديگر ايثارگران ادا نمائيم
ضمن تقديم اساسنامه انجمن از همه كساني كه مي توانند دراين انجمن عضويت داشته باشند صميمانه دعوت مي كنيم كه با حضور فعال خويش مارا در تحقق هدفهاي فوق ياري نمايند.


هيأت مؤسس:

علي ثقفِي
علي وكيلي
حميدرضا علم الهدي
حسن خراط طاهردل
مصطفي نشاط مبيني تهراني