* *

کارگاه پژوهش محور 

" سخنرانی سیاسی "

مقدمه :

    با تعمیق دموکراسی دینی در کشور، ایران به سرعت در حال تبدیل شدن به سرزمین انتخابات است. برگزاری انتخابات ادواری ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و شورای اسلامی شهر و روستا، نمونه بارزی از این ادعاست که پایه جمهوریت روز به روز در حال تحکیم می­باشد. طبیعی است در چنین عرصه­ای، عقلایی کردن مبارزات انتخاباتی از سوی داوطلبان یک نیاز استراتژیک است. انتخابات یک بازی برد و باخت است. باید به کمک مشاوران سیاسی ورزیده به مبارزات انتخاباتی نظم و جهت گیری داد. هر نامزدی باید مسابقه را بر حسب معیارهای خود تعریف کند نه صرفا معیارهای رقبا یا رسانه­ها و یا اشخاص سوم. لازم است مسائل بخوبی تحلیل شوند و پیام مناسبی به مردم در آن رابطه داده شود و اینکه چرا حل آن مسائل از طریق پیروزی انتخاباتی فرد یا گروه خاص ممکن است. با عنایت در پیش بودن"پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا"، مرکز آموزش مدیریت دولتی با توجه به اهمیت و جایگاه موضوع شهر و مدیریت شهری، اقدام به برگزاری کارگاه­ پژوهش محور با شرح و مشخصات ذیل نموده است. در صورت تمایل به شرکت در کارگاه فوق، خواهشمند است دستور فرمایند جهت ثبت نام  به سایت مرکز به نشانیwww.smtc.ac.ir مراجعه نمایند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن­های 18-42501415 تماس حاصل نمایند.

     یادآور می­شود این مرکز آمادگی خود جهت اجرای کارگاه مذکور به صورت اختصاصی برای مدیران و کارشناسان سازمان­ها و نهادهای مختلف اعلام می­نماید.          

هدف کلی کارگاه­ها:

   آشنایی کاندیداها با اصول اداره ستادهای انتخاباتی، افزایش مهارت کاندیداها برای موفقیت در انتخابات و افزایش مشارکت سیاسی حداکثری شهروندان در انتخابات

محورها :

  • اصول سخنرانی سیاسی

  •  مدلهای سخنرانی سیاسی

  • ارایه یک سخنرانی اصولی و استاندارد

 

 

 مدت زمان کارگاه :7 ساعت

مخاطبان کارگاه: کلیه مدیران و کارکنان شهرداری، شورای شهر، استانداری و فرمانداری­ها

  شهریه شرکت در کارگاه:  1.500.000 ریال

ظرفیت کارگاه : حداکثر 30 نفر

  شماره های تماس : 18الی42501415